Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép és helyes lányok, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép és helyes lányok, titeket hogyan lehet megközelíteni ill. felszedni? Leszólítást megvetitek?

Figyelt kérdés
Sajnos azt veszem észre, hogy a legtöbb ilyen lány páva srácokkal jár és felszínesek.
2011. máj. 21. 00:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Téged csak a szép és helyes lányok érdekelnek, de elvárnád tőlük, hőgy k adjanak esélyt egy nem olyan jóképű fiúnak is?
2011. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az jön be amikor utazok a metrón ülve és ha valaki elém áll majd belefingik a fejembe.
2011. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
48%
Elsőnél a pont. Miért várod el, hogy szép legyen a lány, de te magad nem vagy helyes srác?
2011. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

Szép és helyes lány vagyok. Pár munkásruhás úriember elkezdett nekem utcán szólongatni, hogy: Szia Lady!!! Szerelmem gyere vissza, nem cserélünk számot?

nem tom mit értesz leszólítás alatt ez nekem nem jön be :D

Nem bukom a pávákra, általában aki leszólít utcán az nem éppen hozzám való emberke :D

17/L

2011. máj. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem a leszólítás szövege a fontos, hanem az előadásmód, testbeszéd és társai. Ha érdekel írj privit.
2011. máj. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
43%
Nézz ki jól ÉS legyél gazdag, akkor bátran leszólíthatod őket és sikered is lesz!
2011. máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
ha kérdezned kell akkor régen rossz. egy szép-helyes lány aki értelmes is nem fog szóba állni akárkivel -teljesen mindegy hogy miért-.
2011. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
nekem az utcán vagy akárhol leszólítás nagyon nem jön be. nem is ismerem, ő se ismer engem meg utcán milyen már..szórakozóhelyen okés, illetve hogyha ismerem baráti körből, suliból akkor úgy.
2011. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az jön be ha valaki popsimat megpaskolja egy lecsókolbásszal majd azt mondja haza kísérhet-e?

Abból tuti b@szás lesz nálam! 17/L

2011. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Engem szép és helyes lánynak tartanak, tehát elég sokan próbálkoznak nála... csak hát szépség ide-vagy oda, a lányoknál általában nem jön be a leszólítás. Nem szeretem, ha idegenek odajönnek hozzám és közlik velem, hogy jó csaj vagyok, kedves és aranyos - nekem ez gyors és zavaró. Egyszerűen egy tök ismeretlen pasi ne akarjon már fél perc után felszedni.


Persze ez így örök dilemma, mert valahol el kell kezdeni az ismerkedést, de mi van, ha a lány ezt nem szereti.

Még én sem tudom a választ :) Annyit tudok ajánlani, hogy próbáld barátként megismerni először, aztán reméld, hátha kialakul valami.

2011. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!