Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt sétálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt sétálni holnapra de azt mondta, hogy programja van. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mondtam, hogy holnap sétáljunk egyet de azt mondta, hogy már programja van.

Egész nap programja van? Nekem ez olyan hihetetlen.

Vagy nem szokás felajánlani akkor egy másik napot?

17/F


2011. aug. 7. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha akarna tőled valamit, és tényleg csak programja lett volna, akkor felajánlotta volna, hogy megbeszéltek egy másik időpontot. Az, hogy jól elbeszélgettek, az nem jelenti, hogy bejössz neki. Szóval ez egy kosár, van ilyen, hajrá egy másik csajnál.
2011. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

velem is ez volt...Mindig "haverhoz ment" a csaj. És ő mondogatta, hogy majd eljön velem ide-oda...aztán mikor elhívtam, akkor mindig haverhoz ment.


Aztán bepasizott. De MSN-en minden nap rámírogat. Érdeklődik felőlem, dumálgat, én már próbálom levegőnek nézni...Pedig úgy tűnt, hogy akar valamit, mert minden nap keresett meg ajánlgatta, hogy majd menjünk együtt valamerre, meg hogy átjön...de ha hívtam akkor lepattintott.



Nehéz a csajokon kiigazodni...hagyd a fenébe ezt a lányt, nyilvánvaló, hogy nem akar tőled semmit...



18/F

2011. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

nem tudhatod,hogy le akart-e koptatni vagy nem de ha veled akar lenni akkor keresni fog hidd el.

s ha nem akkor te hidd csak azt,hogy programja volt s ne hozd fel neki,hogy lepattintott.

14/l

2011. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!