Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek arról a lányról, akit mindig pasik vesznek körül, kicsit szereti is magát tenni előttük, de ez minden?

Figyelt kérdés
Ez én lennék.Így érzem jól magam.Imádom, ha körbevesznek a férfiak. De megtartom a 3 lépést. Ettől még nem számítok r..nak?Összejönnétek egy ilyen lánnyal?
2011. aug. 9. 13:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Problem? Olyan ironikus, hogy most bizonyosodott be, hogy el sem vagy képes olvasni egy egyszerű kérdést, de azért itt kardoskodsz az igazad mellett, és még neked áll feljebb."


szerinted az, h vki nem akarja huszadjára is elolvasni a kérdést, amit percenként kiírogatnak, meg az, h nem tud vki olvasni, az egyenlő? lúzer vagy haver. problem?

2011. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja elolvasni a kérdést, akkor minek válaszol rá..?
2011. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
És aki nem tud (pl. te), az minek válaszol?
2011. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Utolsó, be lehet fejezni, senki nem kíváncsi rád. Az, hogy nem olvastad el rendesen a kérdést, nem nagy gáz, előfordul. De ahogy próbálod oltani az embereket, na az már szánalmas.
2011. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
14:57-nek: Nem mintha közöd lenne hozzá, 14:49-es vagyok, és pár oldallal előrébb már válaszoltam... Ezek szerint mégis tudok...
2011. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"Tehát az a vélemény hogy ez szűzk..va, aki csak 1 estére kellene?"


Nem, egy estére sem kellene.

21f

2011. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
k..csög:D
2011. aug. 9. 15:28
 28/34 anonim ***** válasza:
Íme, kérdezőnk eme kommentjében megvillantotta határtalan bölcsességét, mely vetekszik egy 8 éves eszével és élettapasztalatával. Ennek fényében értelmetlen próbálkozás volt leírni a véleményemet. (14:19-es voltam) Te vagy a leggyengébb láncszem, viszlát.
2011. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
kedves 14:19es köszönöm a kommentedet, meg mindenkiét, nem is tagadom, van benne némi igazság. Attól hogy viccesre vettem a formát azzal az egy szóval, még nem kell egyenértékűnek nézni egy 8 évessel. Köszi!
2011. aug. 9. 15:49
 30/34 anonim ***** válasza:

nem baj az..csak tudod egy idő után az emberek akik ismernek el fognak tőled fordulni, kibeszélnek majd a hátad mögött.. azok is akikről azt hiszed testvéredként szeretnek és úgy ismernek , mint a tenyerüket..

majd a barátnőid mondják a pasiknak,hogy vigyázzanak veled..

2011. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!