Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze egy sráccal, akivel alig találkozok, és aki alig ismer engem?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Gyülekezetből (ifiről) ismerem, és teljesen és totálisan bele vagyok zúgva. Csak párszor dumáltam vele, de egy nagyon figyelmes, aranyos srác. (Pl. egyedül unatkoztam, és odaült mellém dumálni) Túlságosan sokszor nem találkoztam vele (a gyüli által rendezett egyhetes ottalvós táborban találkoztam vele meg néha gyülin). De gyülibe se jár el mindig úgyhogy nem tudok vele sokszor találkozni, de halálosan bele vagyok zúgva. Ő nem annyira ismer engem, nem tud rólam túl sokat, és éppen hogy talán barátok vagyunk. Mit tegyek hogy összejöjjünk. Azt sem szeretném, hogy én legyek a kezdeményező fél, mert az olyan ciki, hogy egy csaj kezdeményezzen. Szóval szerintetek mit tegyek? (Hangsólyozom: nagyon RITKÁN találkozunk!!! :/)
2011. aug. 9. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Mi az az ifi??
2011. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki egy lánynak kezdeményezni. Kérdezd meg valamelyik alkalom után, lenne-e kedve kicsit sétálni veled, mert jó lenne még beszélni az adott szentírási részről. Drukkolok!
2011. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De várj! Lehet nem is olyan szentes gyüli ez az ifi...

:-)

2011. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tápió? :$ :D
2011. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az ifi, ifjúsági tábort takar. És katolikus tábor. Nálunk legalábbis.
2011. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ifi a gyülekez ifjúsági részét takarja. (Ifi alkalomkor csak az olyan kb. 15-25 évesek vannak)
2011. aug. 9. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj még összejönni vele, hiszen nem is ismeritek egymást. Csak arra törekedj, hogy beszélgessetek, ismerkedjetek, a többi meg majd kialakul, ha ki kell alakulnia. Egyébként ha csak beszélgettek általános dolgokról, az még nem kezdeményezés, úgyhogy csak rajta.
2011. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem katolikus tábor az ifi.



Persze! Beszélgess vele! Közösségi portálon, személyesen a gyüliben...stb.stb. Aztán alakul, aminek alakulni kell.

2011. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem folytasd azt,hogy beszélgettek tovább. Kicsit bontakozz ki, te is mondj el magadról dolgokat meg ő is,hogy megismerjétek egymást. Ha több találkozás után ő nem kezdeményez(lehet, h akarna kezdeményezni,de félősebb fajta)

akkor hívd el valahova. Ha ilyenkor valamit kitalál,hogy neki nem jó akkor haggyad.

2011. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!