Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek tetszene egy ilyen első randi? (többi lent)

Figyelt kérdés
Milyen randiötlet szerintetek tetszene egy 14 éves lánynak, ha a megbeszéltek szerint 17-kor találkoznánk a plázába, ott beülnénk egy jó helyre iszogatnánk, dumálnánk, utána sétálnánk egy picit és utána elvinném egy olyan helyre ami fönnt van a hegyen és onnan elvileg jól lehet látni a pénteki meteorithullást, és onnan néznénk kettesben, (olyan hely ahol nem járnak túl sokan, autók se és zavartalanul csinálhatunk bármit, elég szép kilátással) sztetek csajok ez elég romantikus lenne első randinak? én 15 vok, a csaj ahogy mondtam 14 de sztem elég érett nem olyan kislányos.
2011. aug. 10. 11:05
1 2
 1/12 compactegon ***** válasza:
szerintem jó progi :) hajrá!
2011. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tökkéletes :) Csak ügyesen ;)
2011. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon tetszene neki :) Nekem nagyon tetszene az biztos :)
2011. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
biztos fog neki tetszeni,nekem is tetszene:) L/14
2011. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 krisz307 ***** válasza:

Erre csak az egyik kedvenc Family Guy szereplőmet tudom idézni , Quagmire -t.


Csöcs , csöcs... Csöcsörézd!!!!!

2011. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól nézel ki, akkor tetszene neki, ha nem, akkor nem. Sajnos a lányok már csak ilyenek.
2011. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Wohoooo *.*

Ez nagyon jó. Jó látni, hogy még nem haltak ki a férfiak. Ez nagyon romantikus. ^^

És jól teszed. Végre valakinek nem a mozi, meg ilyenek jutnak az eszébe. (Az is jó hely, csak ott nem egymásra figyelnek az emberek)

16/L

2011. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hümi ***** válasza:

de édeees lenne, este meteorithullást nézni a csillagos ég alatt :D és igen akkor csinálhattok "bármit" bár én még első randin nem nagyon szeretnék csinálni "bármit" de majd ráérzel arra a pillanatra :D

na jó randit! :D

2011. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ezt megszívtam mert haverokkal lebeszélte hogy menjünk megnézni a meteorhullást holnap szval előtte randizunk aztán oda megyünk és haverokkal leszünk ott, de azt nem tudja hogy én is oda vittem volna, ezt jól benéztem mi? :D
2011. aug. 11. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Tetszik nekem is. Bár a plázát kihagynám. Túl zsúfolt a beszélgetéshez. Legalábbis nálunk. Hemzsegnek benne a cigányok. Valami nyugisabb hely jobb lenne beszélgetésnek. De a csillagnézős nagyon tetszik. Bár itt is lennének olyan pasik, akik ilyen randikat találnak ki.

14l

2011. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!