Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tényleg van abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chrisstian_ kérdése:

Lányok! Tényleg van abban vmi, hogy a szebb csajok olykor nehezebben találnak párt?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik, ezért itt vannak a részletek: Kb fél éve szakítottam a párommal, akivel 3 évig voltunk együtt és mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom nem tartom magam csúnyának, ennek ellenére az óta semmi sem jött össze nők terén. Ezt megemlítettem egy kedves ismerősömnek, aki nem mellesleg modellkedik és azt válaszolta, h ismeri ezt... A vonzóbb csajoknál is előfordul, mert nem mennek oda hozzájuk a pasik mondván: 1 annyira jól néz ki, h nincs esélyem, vagy 2 biztos van valakije... Bevallom nekem is átvillant már az agyamon ilyesmi egy szép lányt nézve 1-1 szórakozóhelyen, de vajon fordítva is működik? összegezve Lányok: van olyan, h nem mutattok érdeklődést egy helyes pasi iránt a fent említettek miatt?
2011. aug. 10. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha a szép lányok azért találnának nehezen párt, mert szépek és a fiúk kicsit félnek odamenni hozzájuk, akkor én biztosan szép lánynak számítok...Bár ezt kétlem, úgyhogy más oka van annak, hogy nem találom a szerelmet:)


A fiúkkal szembeni 'elvárásaim' alapján én annyit tudok mondani, hogy nekem nem azért nincs még barátom, nem reagálok a fiú(k) közeledésére. Ha van egy srác, aki közeledik felém és szimpatikus nekem, nyílván én is próbálok felé közeledni. A szimpatikus alatt pedig nem azt értem, hogy legyen mondjuk barna szeme és haja, különben esélytelen, hanem azt, hogy legyen egy fajta kisugárzása, ami megfog legyen valami benne, amitől vonzódom hozzá. Ha ez stimmel, akkor már csak a belső tulajdonságokon múlik az egész. Viszont, ha van egy pasi, aki közeledik felém, de nekem nem szimpatikus, valószínűleg nem is fogok felé közeledni.


Viszont azért mert egy pasi nagyon jó pasi, én még próbálnék közeledni felé, hiszen mert a jó pasi fogalma is relatív. Lehet, hogy szerintem nagyon jó pasi XY, ugyanakkor lehet, hogy a legjobb barátnőm szerint nem is jó pasi (ez nálunk ált. így van). Tehát nem biztos, hogy mindenki szerint olyan hű dejó a kiszemelt pasi, szóval még akár esélyem is lehetne nála! :)

16/L

2011. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy lerí, hogy beképzelt vagy, és azt én pl kib@szottul utálom :D Én a cuki lányokat szeretem, akik természetesen is szépek. Modellek jók egy estére, de hosszútávon elviselhetetlenek, hidd el, tudom miről beszélek :D
2011. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

hát szerintem igaz a vicc miszerint a "jó nő már foglalt a többi vagy fizetős vagy nyomorék"


kinek nem inge

23f

2011. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A jó pasi meg nős vagy b*zi.
2011. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyon-nagyon szélsőségesen szép nőknél lehet benne valami, hogy valamivel nehezebb nekik, mint a simán szép/egyszerűen bájos csajoknak, de nem sokkal!
2013. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!