Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar egy lányon a problémás arcbőr?

Figyelt kérdés
Nekem a homlokomon szoktak lenni pattanások, meg néha az államon, és engem nagyon zavar. Nem azért van, mert nem teszek semmit, ötvenfajta arckrémmel, lemosóval, tonikkal és maszkkal kezelem minden nap, de attól még nem tökéletes... Nagyon sokat aggódom emiatt, és le szoktam sminkelni nappalra.
2011. aug. 11. 10:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

szégyen v nem, engem zavarna ha a bnőmnél ilyen lenne.

ez így leírva durván hangzik de így van.

most erről nem tehetsz, de nem csak krémekkel lehet segíteni az ilyenen. menj egy bőrgyógyászatra, és ott tudnak felírni ilyenre tablettát is (ami tényleg tud segíteni.)

2011. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

A bőrgyógyászat lóf@szt sem ér... Voltam énis, ottis, meg midnennel kenegettem, de nem lett jobb... abbahagytam, kinyomás, sterilizálás, azóta nincsen, max 1-2...


Ha ígysem lesz okés, akkor reszelő, ráspoly, körfűrész, traktor, megrakott maion kezeléseket ajánlok!

2011. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
0%

Ne kenegesd magad ilyen sok krémmel.

Hány éves vagy?

Menj el nőgyógyászhoz és írass fel valami enyhe hormontartalmú fogamzásgátlót!

2011. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Utolsó vagyok!

Kozmetikusnál voltál már?

2011. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
tabletta se rögtön segít. sőt, eleinte rosszabb lesz majd utána kezd el javulni...
2011. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de nekem is ilyen volt a bőröm. nekem a bőrgyógyász nagyon sokat segített, felírta a sotret gyógyszert, és kb. 1-2 hónap elteltével már jelentősen csökkentek a patik száma. most már 6 hónapja szedem, és alig látszik valami, még 4 hónap van hátra a kezelésből.
2011. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

szerintem nem azt kérdezte,hogy mit tegyen a pattanások ellen!


a pasimnak is van 1-2 pattanása néha napján,engem nem zavarnak az övéi,Őt sem zavarják az enyéim.ennyi :D

nem vagyok fiú,szóval nem tudok választ adni a kérdésedre.engem másokon nem zavar,nem várom el,hogy mindenkinek legyen pénze kozmetikusra,hisz nekem sincs ;D sminkre meg egy f*szt költök,semmi értelme takarni a természeteset


amúgy a smink eltömíti a pórusokat,szóval ne csodálkozz,ha nem segítenek a kencék.bár gondolom kamasz vagy Te is,szóval ajánlom,amit a 2.válaszoló adott tanácsot,mármint nem a poén részre gondolok! :D én is csak kinyomom,sterilizálom,azt nekem is sokat segített,hogy nem csináltam belőle nagy ügyet.


16/L

2011. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szoktam járni kozmetikushoz, kb. 3 havonta és tervezem a bőrgyógyászatot.
2011. aug. 11. 10:43
 9/22 anonim ***** válasza:

természetgyógyász és www.antalvali.com

ennyi, a bőrgyógyász kókler, a kozmetikusnak meg érdeke, hogy visszajár, engem a természetgyógyász helyrerakott!

2011. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ötvenfajta arckrémmel, lemosóval, tonikkal és maszkkal kezelem minden nap ezek többet ártanak mint használnak, a sminkről meg nem is szólva.
2011. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!