Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar egy lányon a problémás arcbőr?

Figyelt kérdés
Nekem a homlokomon szoktak lenni pattanások, meg néha az államon, és engem nagyon zavar. Nem azért van, mert nem teszek semmit, ötvenfajta arckrémmel, lemosóval, tonikkal és maszkkal kezelem minden nap, de attól még nem tökéletes... Nagyon sokat aggódom emiatt, és le szoktam sminkelni nappalra.
2011. aug. 11. 10:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia, én is lány vagyok, de talán segít:

olyan kozmetikumokat vegyél amik természetes anyagokból készülnek, nem tartalmaznak tartósító szert. (Ilcsi pl. ilyen, igaz megvan az ára, de nagyon jók a termékek)

Rendszeresen tisztísd le az arcod, naponta arclemosóval.

Nem lesz annyi pattanásod, ha eltűzve hordod a hajad és nem nyúlsz piszkos kézzel az arcodhoz, csak tiszta kézzel nyomj ki pattanást.

15/l

2011. aug. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kedves utolsó, de én ezeket mind betartom! Ilcsi termékeket használok már vagy 3 éve. És ilyen speciális az alapozóm, nem is alapozó igazából, hanem színezett hidratáló krém, de annál azért jobban fed... BB krém. Aloe verával.
2011. aug. 25. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!