Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok, hogy nincsen fiú-lány igazi barátság?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez egy nagyon unalmas kérdés. De nekem van rá cáfolatom,mivel van egy nagyon jó fiú barátom, és biztosan nem érzek iránta többet. ( mindig ezzel az indokkal jönnek,úgyhogy gondoltam előre is leírom,hogy nem)És nagyon régóta ismerjük egymást, az első beszélgetésünk óta jóban vagyunk.
2011. aug. 11. 18:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg pláne nincs fiú lány barátság ha mind2 fél boldog párkapcsolatba él mert akkor egyik se alakít ki barátságot egy másik neművel....
2011. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
akk az én körülöttem lévő emberek kivételek :D
2011. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hidd el valaki biztos féltékeny, nekem is választanom kellett egy barátság és a szerelmem között......és itt vége is volt a barátságnak
2011. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ma 18:48

Ez hülyeség. Van egy nagyon jó fiú barátom, csoporttársak vagyunk az egyetemen. Mindketten többéves, harmonikus párkapcsolatban élünk, mégis nagyon jóban lettünk. Nem a férfit és a nőt látjuk a másikban, hanem az embert. Olyan, mint egy testvér. Nem tudunk egymásra leendő partnerként tekinteni.

2011. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát sose mond kétszer h nem lesz még belőle valami...
2011. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én is azthittem hogy van ... de aztán eljutottunk odáig h smárolgatunk de semmi nincs köztünk csak "barátság"
2011. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát egy-két sztorival elkeserítettetek, de még mindig hiszem,hogy mindig is csak barátok maradunk :)
2011. aug. 11. 21:26
 18/23 anonim ***** válasza:
Az egyik fél előbb utóbb többet érez barátságnál
2011. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
van egy barátom 4 éve ismerjük egymást, nagyon jóba voltunk, kb. fél évig, de aztán ő a tudtomra hozta h többet érzez irántam mint barátság. én megmondtam neki hogy így ez nem működhet, elfelejtett engem azóta barátnője van, és újra nagyon jóba vagyunk. szóval nem hiszem h létezne ilyen.
2012. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 fenui ***** válasza:
Hát, nekem pozitív példám van :D gimiben legjobb barátom egy lány évfolyamtársam volt, egyikünk se a másikban kereste a partnert. Megszerettük az embert az arc mögött :D
2012. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!