Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy közelebbről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy közelebbről megismerhessem? Hogyan kérhetném el az msn címét? Hogyan érhetem el, hogy ő hívjon randira vagy, hogy elmondja mit is akar valóban?

Figyelt kérdés
Voltam egy versenyen, ahol megismerkedtem egy fiúval. Rengeteget beszélgettünk és valami fantasztikusan édes. Bejelöltük egymást iwiwen és azóta levelezünk, a levelekben is rettentő kedves és minden nap ír...De nem lépünk tovább és arra gondoltam, hogy elkérem az msn címét...Nem lenne gáz vagy várjam meg amíg ő kéri el??
2009. ápr. 12. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Jujj, azért könyörgöm, némi határozottságra szükség van. Ilyet hogy tudsz kérdezni, hogy elkérheted-e az msn címét? Ez olyan, mintha megkérdeznéd, hogy anya, ihatok egy pohár vizet... Ezek olyan apró dolgok, nyilván tedd meg, ilyen apró dolgokat megléphetsz, ezzel jelzed, hogy érdeklődsz iránta. Aztán majd lépjen ő, elvileg ő a fiú.
2009. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért, hogy msnezel vele attól még nem lesztek egy pár.

Mennyi idősek vagytok?

2009. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!