Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok bátor a fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok bátor a fiúkkal szemben, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam csúnyának, látom a hibáimat, de teljesen átlagos vagyok! Ezért sem értem, volt egy idő amikor mindig volt udvarlóm most meg egy se! Ez már 2 éve..

Meg Én nem vagyok az a hú na most oda megyek hozzá!

Mit tehetnék, hogy javuljon a helyzet?

16/L


2010. márc. 11. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az összes kérdés ilyen: "Sose volt még barátom, de nem tartom magam csúnyának"


nekem ez sandít

2010. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
xD igaza van az elsőnek:( mit értesz átlagos alatt?:D:DD:
2010. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy sose volt még barátom?? XDXD

Persze lehet Offolni és hasonló finom dolgok, de evvel saját magadat minősíted!

Volt barátom, nem is egy, és régen csak úgy pezsgett az életem.. Teli voltam pasikkal, alig tudtam levakarni őket és akkor még óriási önbizalom hiányom volt..

És ahhoz képest, ahogy akkor kinéztem eléggé nőies lettem és megszépültem! De attól még ugyan úgy látom a hibáimat is! Én erre próbáltam célozni.. Most pedig semmi sem történik.. Mert akkor még a fiúk léptek.. És utána már feltudtam oldódni.. De senki sem lép most felém.

teljesen felcserélődtek a szerepek! Én meg nem vagyok képes oda menni egy sráchoz csak úgy..

2010. márc. 11. 19:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Átlagosan randa.

Kétféle ronda csaj van: az egyik kategória ez az "átlagos", a másik meg az emó/scene/rózsaszínbenlátomavilágot ribanc.

2010. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Képet
2010. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
16 évesen? Inkább szard le, és tanuljál.
2010. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"pezsgett az életem.. Teli voltam pasikkal, alig tudtam levakarni őket és akkor még óriási önbizalom hiányom volt.."


nekem ez is ellentmondás...

szöveg alapján beképzelt vagy

2010. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Átlagos alatt, barna haj, zöld szem, nagy mell, kicsi orr, telt száj, alacsony magasság, átlagos testalkat magyarul se csontváz se zsírpárna. Van egy nyaklánc a nyakamba, rendszeresen szedve van a szemöldököm és minden testszőrzetem, a ruháim ízlésesek de azért mégsem divatmajom beállítás..

A hibáim: Mindig karikás szem, fehér bőr, sok anyajegy, kerek arcforma, amikor menstruálok megjelenik 1-2 pattanás, amit rögtön lekezelek így hamar el is tűnik, csoszogok, nem tudok magassarkúba menni.. És még sorolhatnám. Elég így?

2010. márc. 11. 19:54
 9/11 A kérdező kommentje:

Az ellent mondás az, hogy teljesen másik közegbe voltam! Csak átkerültem Pestre és minden ember ismeretlen lett nagy hirtelenjében! És 2 év alatt még nem tudtam olyan húdenagyon feloldódni az emberek társaságába és míg régen minden hétvégén buliztam most jó ha 3 havonta elmegyek egyszer!


Igazából nem érdekel, ha csúnyának gondoltok! De tegyük fel van fantáziátok! Képzeljetek el egy lányt, hogy mit csináljon ilyen helyzetbe! És talán adjatok tanácsot..


Nem beképzelt vagyok, csak tisztán látom a magamról alkotott képet! Nem torzítom sehova!

2010. márc. 11. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:
XD Ez kemény.. hallod xD Ilyen stílust =)
2010. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!