Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes társkeresésről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresésről milyen tapasztalataitok vannak? Pozitív, negatív?

Figyelt kérdés
Nem szokásom interneten társat keresni, sőt sokáig elítéltem az ilyen ismerkedési módszereket, de most úgy alakult, h összejött egy randi. Gondoltam adok egy esélyt a dolognak. Nem teljesen úgy nézett ki a srác a valóságban, mint a képen, végig azt várta tőlem, hogy az egoját erősítsem, és arról beszélt, hogyan szexelt a volt barátnőjével, és nekem milyen színűre kellene festetni a hajam, hogy jobban nézzek ki. Nem éreztem jól magam vele, alig vártam, hogy vége legyen. Most vagyok túl egy szakításon, és elkeseredtem, hogy ilyen esélyeim vannak a pasizást illetően. Az internetes társkeresés számomra nem jött be. Vagy csak én vagyok ezzel így? 24N
2011. aug. 13. 09:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Lehet az én személyiségemhez nem passzol ez a módszer, de legalább elmondhatom, hogy ezt is kipróbáltam. Szeretek ismerkedni, nem feltétlenül párkapcsolati célzattal. Úgy gondolom, ha minél többféle embertípust megismerek, egyre jobban átlátom, hogy nekem mire van szükségem, kivel érzem igazán jól magam.

2011. aug. 13. 10:55
 22/26 anonim ***** válasza:
Ámen!:D
2011. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem volt már pozitív és negatív is :D. Kérdező, ha gondolod szivesen beszélgetnék veled. Írj egy privátot :)...
2011. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetnéd veled, egy próbát megér. Ha gondolod, írj privátot:)
2011. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 jekyll-fan ***** válasza:
az exemet myvipRandin ismertem meg, 2hónapig együtt voltunk --> tehát nekem jó tapasztalataim vannak erről =))
2011. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 File Sándor válasza:

TELJES EGÉSZÉBEN NEGATÍV !!!!!!


Ugyan már az idősebb korosztályhoz tartozom mégis próbálkoztam .

Az eredmény lesújtó . A beszélgetések elsősorban a múltra korlátozódnak .Olyan mint a rendőrségi kihallgatás . Mindent amit mondasz felhasználható ellened . Onnan tudom, hogy elég információt gyűjtöttek , eltünnek mint a kàmfor . Mire jó ez ? Nem tudom .

2022. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!