Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal (27) vidéki srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal (27) vidéki srác vagyok; sohasem volt még kapcsolatom, nem is randiztam még, alapvetően nincs szerencsém a lányokkal - hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évek jórészt persze tanulással teltek, de hiába próbáltam főleg az egyetemi évfolyamtársak között ismerkedni a lányokkal, nem lett jó vége :P Hogy nem volt randim, azt úgy értem, hogy olyan találka, amit mindketten randiként fogtunk volna fel, nemcsak én :D Nem vagyok egy szívdöglesztő típus, igaz, ronda sem, habár talán visszahúzódóbb vagyok, mint kellene. Főleg huszonéves lányok: mit ajánlanátok nekem, hogyan kezdjem a kapcsolatkeresést? :)
2011. aug. 13. 12:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
magabiztos legyél
2012. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom átérezni a helyzetedet,mert mindig jó voltam a nőknél de egy pár tanácsot adhatok ha gondolod. Mikor odamennél egy nőhöz gondold át hogy mi veszíthetsz,és mit nyerhetsz..Max elküld,és akkor mivan?? De! Lehet hogy megadja esetleg a számát,és kitudja lehet hogy ő lesz a barátnőd! Nem kell túlbonyolítani a nyitást se,egyszerűen nem az a lényeg hogy mit mondasz,hanem hogy HOGY MONDOD. Magabiztosság a lényeg..ezt tükör elött tudod gyakorolni,esetleg csaj ismerőseiden. Kezdőszövegnek meg elég egy "Szia,megláttalak az előbb ,nagyon aranyosnak tűntél és gondoltam ide kell jöjjek hozzád,Józsi vagyok" szöveg,hidd el ha bejössz a csajnak működni fog,de sose add fel,ha nem megy elsőre,ha nem megy másodszorra,folytatni kell,és küzdeni addig amíg el nem éred a célod,hisz gyakorlat teszi a mestert! Üdv: 22F
2012. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz, különben garantáltan egyedül maradsz.
2012. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy őt a szüzessége miatt garantáltan elküldi az összes létező nő a földön, aki kapcsolatot keres.
2012. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"nem vagyok az a szívdöglesztő típus"

itt a kutya elásva...

2012. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!