Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal (27) vidéki srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal (27) vidéki srác vagyok; sohasem volt még kapcsolatom, nem is randiztam még, alapvetően nincs szerencsém a lányokkal - hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évek jórészt persze tanulással teltek, de hiába próbáltam főleg az egyetemi évfolyamtársak között ismerkedni a lányokkal, nem lett jó vége :P Hogy nem volt randim, azt úgy értem, hogy olyan találka, amit mindketten randiként fogtunk volna fel, nemcsak én :D Nem vagyok egy szívdöglesztő típus, igaz, ronda sem, habár talán visszahúzódóbb vagyok, mint kellene. Főleg huszonéves lányok: mit ajánlanátok nekem, hogyan kezdjem a kapcsolatkeresést? :)
2011. aug. 13. 12:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

társkereső, sz.xpartnerkereső, egyszer ránéztem lehet válogatni mint a piacon nagyon állat:D

probáld ki

2011. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Szerintem minden egyes lány örül, ha valaki udvarolni kezd valaki neki. :) Mi a legrosszabb dolog ami történhet? Egy mosoly, egy bók... Határozott fellépés, kihúzott hát, érett viselkedés. :)

17/L

2011. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

utolsó, ez így igaz.

De a csajok esetén???

2011. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy a csajok esetén?
2011. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 EmilyRose válasza:
És? Találtál azóta valakit? :)
2011. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Én 28 éves vagyok ffi nekem se jött még össze de voltak lehetőségek és még vannak is és ezeket észre kell venni, ha egy lány szimpinek tart és közeledik hozzád aki megfelel neked azt el kell fogadni a többi meg jön magától. Sok sikert!
2012. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Legyél alfahím
2012. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

# 2


Én magabiztos és határozott vagyok, legalábbis az élet más területén, de nem csajozok. Akárhol vagyok nagyon megnéznek. Valami jól szarul csinálok?

2012. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Bókoly,hívd el vacsorázni és fagyizni.
2012. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!