Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez kicsit bunkó viselkedés volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kicsit bunkó viselkedés volt?

Figyelt kérdés

Így még nem jártam első randin soha senkivel, pedig jó pár első randim volt már. A férfival neten beszélgettem sokat, majd véletlen meglátott az utcán (kiderült, hogy ugyanabban a házban lakom, ahol a szülei is, csak addig nem futottunk össze.)


Randira hívott, egy teaházba mentünk. Úgy egy óra múlva veszettül csörgött a telefonja, mondta, ezt felveszi, mert az apja lesz. Aztán mondta, hogy hamarosan mennie kellene, mert fél óra múlva kezdődik a focimeccs, amit együtt fognak nézni, és mennie kellene, "ha már hívták".


Együtt indultunk "haza", mivel a szüleihez ment. Bőven hazaértünk volna kényelmesen is "időre", de ő mégis olyan roham tempóban ment, hogy szinte gyalog futottunk, alig tudtam vele lépést tartani. Még az utcákat is lerövidítette a kanyarok előtt átlósan, úgy sietett. A kapujuk előtt sem állt meg 2 percre sem, hogy elköszönjön, szinte siettében köszöntem el tőle én.


Nem fogtam fel tragikusan, csak kicsit vicces volt az egész egy 30 éves férfitól. Nem tudom eldönteni, hogy bunkón viselkedett, vagy szimplán csak vicces a sztori.


A randi időpontját is ő választotta meg. Ha tudta előre, hogy meccset fog nézni az apjával, nem kellett volna egy napra rakni a kettőt.


Mit gondoltok?:) Veletek volt már hasonló?


2011. aug. 13. 22:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kapott 1-2 belső ingert arra, hogy a belében lévő dolgok kifognak ürülni. Sacc/kb-ra belőtte az időt meddig bírja és utánna kellett meccset néznie.. de elszámolta magát és hazafelé nem volt ideje és rohant. Ha előtted felhozza, hogy ezért fújja le a randi végét mert, hogy be fog szarni elég cinkes lett volna, ezért jött a magyarázó szöveggel. :DD
2011. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszi. Tényleg nem tragédia, mert én sem kapcsolat kezdeteként kezeltem, hanem egyszerű ismerkedésként. Semmi baj, ha nem tetszem valakinek, nem tetszhet mindenkinek az ember. Csak kicsit poénosan sikerült ezt a helyzetet kezelni:).


Amúgy mielőtt randira hívott írta, hogy ha van már párom, egy baráti beszélgetés miatt talizna velem, ha pedig társat keresek, akkor azért.


Erre még én írtam neki, hogy mivel élőben még csak egyszer látott futólag, nem kell ezt előre eldönteni, hogy mit akar tőlem, találkozzunk, és majd meglátjuk a folytatást attól függően.

2011. aug. 13. 23:03
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:02


nekem is ez jutott először eszembe.... lehet szegényre pont akkor jött rá a szapora... :S

2011. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Sokan írták ugyanazt, de én azért leírnék még egy verziót.

Lehetségesnek tartom, hogy nem focimeccsről volt szó, hanem tegyük fel az édesapja/ édesanyja beteg, és rosszul lett, emiatt kellett hazasietnie hozzá. Lehet, hogy olyan betegsége van, amiről nem szívesen beszélne egy frissen alakuló kapcsolat legelején, viszont olyan sürgős volt, hogy hirtelen nem tudott mit tenni, csak azt, hogy Veled együtt hazarohant...

Persze tudom, hogy elég valószínűtlen magyarázat, de el tudok képzelni valami ehhez hasonlót. Abból indulok ki, hogy én 4 év alatt már számtalanszor jártam úgy a barátommal, hogy hirtelen ez meg az közbejött neki, vagy órákon át nem vette fel a telefont, nem hívott vissza, nem válaszolt smsre stb, én persze már totál kész voltam, hogy mi van, és végül kiderült, hogy valami nagyon egyszerű, ámde előre nem látható eseménnyel magyarázható a dolog... Én ennyi idő alatt már megszoktam, hogy történhet olyasmi, amire végképp nem számít az ember, ezért gondoltam leírtam a "B" verziót, amire én gondolnék esetleg ilyen helyzetben (nyilván az "A", amit mások is írtak, hogy csak le akart rázni stb.).

2011. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

ma 23:05

Biztos nem, annyit tudna improvizálni annyit mond rosszul lett az édesapja. Nincs mentség, akármiről van szó nem így kell kezelni egy ilyen helyzetet.

2011. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszi az összes választ.


Amúgy a sztori vége az lett, hogy két nap múlva írt egy rövid üzenetet az egyik közösségi oldalon, hogy "köszönet az estéért, nagyon kedves voltam, és örül, hogy megismerhetett."


Tehát nem tetszettem neki úgy, hogy ebből randizós folytatás legyen. Semmi nem dől össze tőle, csak nekem azért emlékezetes találkozó, mert ilyen velem még soha nem történt:):D, hogy így kellett volna elrohanni.

2011. aug. 13. 23:26
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy mégiscsak előled futott el? :-o


?-D Pedro

2011. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Lehet:). Bár szerintem a korábbi beszélgetéseink, és a korábbi megnyilvánulásaim alapján ismerhetett annyira intelligensnek, hogy elmenekülni akkor sem kell, mert nem fogok nyomulni, és ismerkedésként kezelem az első találkozást, nem pedig kapcsolati, vagy házassági ígéretként:)
2011. aug. 13. 23:46
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas idióta, hagyd rá. Sokkal tisztességesebb férfit érdemelsz!
2011. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Hé hé azért mégis csak egy focimeccsről van szó :Dxd
2011. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!