Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pinkvanillán megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Black_Star* kérdése:

Pinkvanillán megismerkedtem egy lánnyal, a kérdés hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szimpatikus lány, már többször találkoztunk kiderült, hogy nagyon közel lakunk egymáshoz, és annyira hasonló a gondolkodásunk is, nagyon jól érzem magam vele, de elfog utazni és ez kicsit frusztrál. Minden csodás, szerintem még össze is passzolnánk, tetszik nagyon. Mikor találkozunk ölelgetjük egymást, puszi meg ilyenek(csók is volt). Szóval kicsit kezd bonyolódni a dolog. Az az igazság, hogy én talán jobban megszerettem mint Ő engem :S és már most rosszul érzem magam, hogy elutazik külföldre. Iszonyatosan félek, hogy megszeretem(ami nem lenne egy nehéz "feladat").Mikor vele vagyok nagyon nehéz visszafognom magam mert legszivesebben azonnal megcsókolnám. Viszont egyrészt nemtudom Ő, hogy gondol a mi kapcsolatunkra habár szerintme hasonlóképp mint én, másrészt, hogy ha elutazik mi lesz velünk. Ti esetleg belemennétek ebbe az egészbe, és kiélveznétek a pillanatot, vagy inkább hagynátok a fenébe és keresnétek mást?

Annyi kérés, hogy csak normális emberkék válaszoljanak, nem kérek megjegyzést a leszbikusságra!


2011. szept. 2. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Éljenek a leszbikus lányok!!!
2011. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

korotok, NEMETEK? :)


mennyi időre utazik el?

2011. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvileg2-3 évre, viszont minden hónapban hazajár pár napra a sulija miatt, viszont biztos vagyok benn hogy nem sok ideje maradna rám a suli miatt meg ugye barátok meg család :/ Egyébként a korunk én 18 vagyok ő 17. De sokkal érettebbek vagyunk az átlagnál. Azthiszem mindketten normális párkapcsolatra vágyunk. A nemünk szerintem egyértelmű :)
2011. szept. 2. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!