Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Msn-en bele lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-en bele lehet szeretni egymásba? Mert én nagyon is..

Figyelt kérdés

? Felvettem 1 csaj msn-re és ott ismerkedtem meg vele mesze vagyunk egy mástól és máshogy nem tudtam megoldani de nemsokára találkozunk.

És nagyon jól eldumálunk és be is jövők neki. :D


Ti voltatok már ilyen helyzetbe?

Meséljétek el a sztoritokat.


2009. ápr. 13. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer találkoztam egy sráccal, két percet beszélgettünk. Abban maradtunk, hogy iwiw-en megkeressük egymást. Felvettem msn-re, és rengeteget beszéltem vele. Éreztem, hogy Ő több nekem, mint más, de azt nem mondtam volna, hogy beleszerettem. Megismertem eléggé, reménykedtem benne, hogy nem hazudik magáról. Kiderült, hogy remekül összeillünk, de anélkül, hogy élőben találkoztunk volna, én nem tudtam úgy érezni, hogy beleszerettem. Aztán ez az első randi után ez megszűnt. Na onnantól tudtam, hogy én Ő-t SZERETEM. Ennek az egésznek már fél éve. Egy hónap után megszakadtak a randik (távolság miatt), de én a mai napig szeretem, és reménykedem, hogy szeptembertől minden változik (új suli, költözés) és újra együtt leszünk.
2009. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és nálattok mekora volt a távolság?
2009. ápr. 13. 23:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már így, azt hittem hogy beleszerettem, és amikor élőben találkoztunk rájöttem hogy tök más csaj mint akit msn-en keresztül ismertem meg.Szerintem utána ítélkezz miután találkoztál vele az msn nem jó ismerkedésre, inkább ismerkedj meg vele személyesen, sok sikert.:)
2009. ápr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:

Légvonalban 40 km, de közlekedés miatt minimum 2 órát kellett volna utaznunk oda és vissza is, és ő nem olyan beosztásban van, ami mellett ez könnyen megvalósítható. A suli miatt meg eleve csak délután lehetne randi, azt meg nem megoldás, hogy 5-re odaérek, hétkor meg már indulok vissza, hétvégén meg az esetek 99%-ában dolgozik. Szóval ez veszett ügy volt így. De remélem, hogy nálatok ez nem lesz gond. Ha nagyon akarnánk én azt mondom, mi is meg tudnánk oldani. De ahhoz az kellene, hogy ő is annyira akarja, mint én.


Sok sikert kívánok nektek!

2009. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2009. ápr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már ilyen.Rengeteget beszélgettem egy csajjal,úgy érzem sikerült is megismernem.Ő kb. 100 kmre lakik tőlem.Találkoztam is vele egyszer Pesten,de sajnos neki barátja lett közben meg jobban bele gondolva nem is érdekeltem annyira...Nagy csalódás lett a vége,főleg mert mástól kellett megtudnom,hogy még csak nem is tetszettem neki!De persze ez az én történetem...Azóta van másik csaj is,aki közel is lakik hozzám,hihetetlen kedves és aranyos,majd kiderül vele mi lesz,hamarosan találkozok vele is.:) A kérdésre visszatérve szerintem bele lehet szeretni valakibe msnen,legalábbis nekem sikerült!;) De csak óvatosan,saját káromon megtanultam,hogy élő elött még ne éldd bele magad semmibe.Sok sikert Nektek azért! :)

20/F

2009. ápr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hasonlóképpen vagyunk mi is... 350 km távból msnezünk szépen, remélem nem hazudik magáról (bár nem hiszem) nekem nagyon bejön, és neki is én... majd nyáron találkozunk.

5 éve msnezünk.:D

De én se merném azt mondani, hogy beleszerettem... csak tetszik. Nagyon. és elég fura, mert ezt viszonozza is.

19/L

2009. ápr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, legalábbis nekem összejött...

A jelenlegi barátnőmmel 2 hónapig msn-en beszélgettünk csak, de már akkor kialakult az a vonzalom, ami még tart, és nagyon jól megvagyunk... A helyzetemben a nehézség, hogy a lány (21) tolókocsis, azaz mozgássérült.

23/F

2009. ápr. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Hát, én azt hiszem, nem lehet valódi szerelem, vagy ha mégis, ahhoz valami hiperszuper msn kell.

Mert én is tapasztalatból írok. Volt egy fiú, akivel sokáig msneztünk, meg leveleztünk, meg minden egyéb internetes kommunikációt folytattunk (kivéve kamera és mikrofon, mert neki egyik nem volt, nekem másik), és én tényleg azt éreztem, szerelmes vagyok. Sőt. Biztos voltam benne, hogy mi most akkor megtaláltuk egymást, és egész eddigi életünkben egymásra vártunk (gondoltam ezt akkor), biztos voltam benne, hogy ő az, akit nekem szánt az ég, és abban is biztos voltam, hogy ő ugyanígy gondolja a dolgokat. Nagy ámítás volt...

Találkoztunk, össze is jöttünk, ment is szépen minden, 1 hónap tömör gyönyör, aztán jöttek a hazugságok, jöttek az igazságok, hogy mi hogyan (nem) történt, és csúnya szakítás lett a vége. Többszörös.

Aztán sok időnek el kellett telnie ahhoz, hogy rájöjjek: illúzió volt az egész, sohasem volt igazi szerelem. Végig áltatott, miközben talán magának is elhitte, hogy "ez most más, őt tényleg szeretem".

Ebből csak azt akarom kihozni, hogy persze, lehet szimpatikus rögtön az elején, jelnek vehetsz ezernyi apró dolgot (mint ahogy én is mindent egy hatalmas összhangnak láttam, és jelnek vettem minden kis mozzanatot: "ez azért történt, mert..."), hiheted azt, hogy megtaláltad akit mindigis kerestél...

De első találkozás előtt ne rugaszkodj el nagyon a földtől, a valóságtól. Mert sok minden van, ami csak hetekkel, találkozásokkal később derül ki, és csúnya pofárabukfenc lehet belőle...

Nem azt mondom, hogy "biztosan átver", de légy óvatos!

Ne ess olyan hibába, mint itt többünk. (23/L)

2009. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az msnen kialakulhat egy vágyképed, ami nem feltétlenül köthető a partnerhez csak "belelátod", mert a mai világban eszméletlenül nehéz megfelelő párt találni. Főleg, ha messze lakik..sok probléma forrása lehet, az pedig nem egészséges, hogy állandóan a gép előtt ültök (mondjuk ezt mi akik neten adunk tanácsot:DD nah mindegy

Ha ez erőt ad, én 6 hónapja vagyok együtt a párommal és igazán msnen ismertük meg egymást, mert az tuti, hogy élőben nem lett volna esélye nálam...(nagydumás, agresszívnek tünik..pedig mennyire nem az:D) Szóval ha az a kérdés, hogy msnes beszélgetésből lehet-e kapcsolat, majd szerelem..akkor a válaszom IGEN. Egyszerű szerelem, hogy még nem láttad..? MAx a 16.században..Távkapcsolat mennyire sanszos?..szerintem semennyire. Szóval szerintem várd meg a személyes találkozást, mert az is lehet, hogy nem tudtok majd megszólalni sem:) Vagy nem tetszetek egymásnak (ne tévesszen meg a kamera..az is sokat tud hazudni:D) sok sikert..majd írd meg mi voltD:

2009. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!