Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így Karácsony környékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így Karácsony környékén könnyebben bele lehet szeretni egymásba?

Figyelt kérdés

Úgyértem,hogy ha van egy lány és nagyon szerelmes vagyok belé,de ő nagyon jól titkolja,hogy ő nem (vagy tényleg nem az) )= és szeretném kihívni sétálni és persze meglepni aprósággal aminek tudom,hogy nagyon örülne léngra lobbanthatja a szerelmet,vagy semmivel nem lesz másabb mint eddig ? =/

Nem jelentene semmit egy romantikus séta,vagy esetleg egymásba bújás így a nagy hidegben :) :$ =/


2010. dec. 19. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszel neki és nem szeret téged, akkor teljesen mindegy, hogyan ugrabugrálod kőrbe...

Legfeljebb kellemetlen lesz elfogadnia az ajándékodat...Mert nem akarja majd, hogy hamis illúzióba ringasd magadat...

Viszont egy próbát megér...

2010. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia :)

Hát szerintem ha valamennyire is bejössz neki akkor biztos elmegy veled és akár jobbra is fordulhat a helyzet. sőt.. :) és az ajándék biztos nagyon jól fog esni neki.

Ha viszont nem akkor is megér egy próbát nem? :) jobb mintha azon tűnődnél hogy mi lett volna ha elhívod.. :)

2010. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miét,ha nem tetszenék neki,akkor ki sem jönne? Mert nekem azt mondta,hogy kijön.
2010. dec. 19. 23:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy ilyenkor aki magányos, az még magányosabbnak érzi magát. De ha alapjáraton legalább egy picit nem tetszettél neki, akkor most se lesz több esélyed. Ha mondjuk határeset voltál számára akkor lehet esélyed.
2010. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy akkor is elmenne-e veled :) de csak akkor derül ki hogyha elhívod és el is mentek. Szerintem veszteni valód nincs. Csak ne legyél túl rámenős.. az nem mindenkinek jön be ;)
2010. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 emberke ***** válasza:

vagyis akkor egyáltalán nem titkolja hogy szerelmes beléd...

inentől már nyert ügyed van csakígy tovább


na de komolyra fordítva a szót ha nem szeret téged agusztusba akkor miért várod el valakitől hogy szeressen husvétkor vagy karácsonykor? azokis ugyanolyan napok mint a többi semiben nem különböznek

2010. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden azon műlik, hogy hol és mikor sétáltok.. Ha pesti vagy akkor dunapart -on olyan este 7-8 körül... Minden attól függ, hogy milyen a hangulat, ha már az alaphangulat jó, tehát a helyszín és a szituáció akkor már csak jobbá lehet tenni. De vigyázz mert akár el is ronthatod. egyébként forrócsoki mindig bejön (Y).


- egy pszihómókus

2010. dec. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tegnap 23:43


ehhez még hozzátenném, hogy nem teljesen így van.. Függ, hogy milyen nap van... Mivel augusztus általában meleg, így általában mindenki stresszes, viszont ki tudna ellenállni egy hideg éjszakának télen, a hóban... Ahogy fentebb írtam... Minden azon múlik, hogy milyen a hangulatod... :)


- pszihómókus

2010. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy sikerül "lángra lobbantani a szerelmet", beadja a derekát, mert olyan hangulatban volt. Aztán eltelik 3 hét, jön a stresszes, depressziós január, amikor nem történik semmi, hideg van és sötét, és erre szakítotok, mert akkor meg olyan a kedve... Ha nem tetszel neki egyébként, akkor szerintem a hóeséses bejgliillat se segít.
2010. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát a helyszín nem Pest hanem Gyömrő :)

Ott nem nagyon van Duna.

2010. dec. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!