Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak bejönnek a visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejönnek a visszahúzódóbb lányok?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre hogy a pasiknak inkább bejönnek a bulizósabb lányok, mint azok akik szeretik a romantikát és csendesebbek.
2011. aug. 16. 21:16
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönnek.Barátnőnek is ilyet szeretnék.Valamiért vonzóbbnak tartom őket.
2011. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kutatások bizonyították, hogy a magyar nőideál a visszahúzódósabb, visszafogottabb típus. Szóval igen!

Nekem is az ilyenek jönnek be. Csak a média sugározza, hogy a bulizós s*ggrészegre ivós, meg ilyen r*bancok nagy mellekkel, hatalmas s*ggel a jók.

2011. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak az olyan lányok jönnek be.
2011. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mivel nekem is a szerényebb, a háttérben meghúzódó lányok jöttek be eddig inkább, ilyeneknél is próbálkoztam...de valahogy mindig kibújt a szög a zsákból, és rájöttem, hogy hamu alatt lapul a tűz...nem egyszer, nem kétszer fordult elő. Nem tudom, hol találhatnék olyan rendes lányt, akinek ne lenne valamilyen furcsasága :S Vagy én vagyok ilyen válogatós? 19/F
2011. aug. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bejönnek. Én se vagyok bulizós. Csak nehéz (lehetetlen) ilyen csajt találni... 18/f
2011. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

fogalomzavarba szenvedtek. a visszahúzódó ellentéte nem feltétlenül a seg*grészegre ivós, hányásban fetrengős pi*csa, mert azt nem nyíltnak, hanem curvának nevezik.

egyik se jó, mind a kettő szélsőség. arany középút. ha kell , legyen szolíd, visszahúzódó s hagyja, hogy a fiú lépjen felé. ha pedig az kell, akkor lépjen ő, és ne szerénykedjen.

( mondjuk én személyszerint nem szeretem a szerénykedőket, szerintem álszentek..)

18L

2011. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21:18-al teljes mértékben egyet értek
2011. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Legyen visszahúzódó, legyenek SAJÁT értékei, és lehessen szeretni.. Legyen hűséges és ne legyen egy mindenkinek szelelő r1b@nc.
2011. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok...nekem az a tapasztalatom, hogy aki visszahúzódik, az sokkal többre viheti. Persze ki milyen. Nekem például a csendes lányok jönnek be:)
2011. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!