Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet próbálkozni lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet próbálkozni lányok nálatok suliban?

Figyelt kérdés

Valamiért nem tudok beszélgetésbe kezdeni a csajokkal a suliba. Nem tudok témát ott vagy nem olyan a szitu meg minden. Más a szórakozó helyeken ott jó. Nektek mi jönne be, milyen témával szólítana meg egy srác aki tetszik. Oda megy és utána kérdés vagy téma........

Írjatok légyszi pár dolgot vagy szitut ami jó. Előre is köszönöm. Leginkább lányok válaszát várom és kort is írjatok.


2011. aug. 17. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a helyesírási szótárral elöször.

Suliban és nem suliba. Suliba megyünk és a suliban vagyunk.


Kor.

2011. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 walk w1th mee ***** válasza:

Kérd meg hogy tanitson meg helyesen irni!

(nincs hosszú I a billentyűzetemen khm...)

2011. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hog időssebb/ fiatlabb/ vagy pont olyan évfolyamos mint te.


Ha idősebb nem nagyon tudsz segítséget kérni tőle, de ha udősebb vagy veled egykorú akk igen. Mondjuk ha meg fiatalabb menj oda, hogy (mittomén hanyadikba/ahanyadikos a csaj) tanultátok ezt meg ezt.. de már nem emlékszel rá, segítene-e? és utána már tuti lesz vmi téma.. sok sikert, ha akarod segítek még!!!

2011. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18 éves vagyok, és úgy gondolom, hogy a tipikus hülye csajozós dumát ne válaszd, még utolsó mentőövként sem, mert az gáz és az ilyen dumával csak idióta csajokat tudsz megfogni. Ha a szerényebb fiúk közé tartozól akkor a NORMÁLIS csajok megfognak találni úgyis. Csak add önmagad, ne akar "csajozós dumát" tanulni, mert az hosszú távon nem jó semmire. Szitu: ülj le mellé és kérdezd meg tőle milyen a kedve, a napja,vagy ha szomorúnak látod: mi a baja? és ebből már csak lesz valami. H a meg elhajta csaj akkor az az ő baja, lehet, hogy csak rossz lányokkal kezdtél eddig :)
2011. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
11:03 Köszönöm a segitséget. De ez például bejön egy csajnak amit írtál? hogy leülök mellé és megkérdezem, miújság meg amiket írtál.
2011. aug. 17. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 11:03 előtti vagyok, és szerintem bejön a lányoknak... vagyis én lány vagyok és nekem bejönne.....
2011. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!