Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek, ha fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, ha fel akarom szedni?

Figyelt kérdés
Az egyik haverommal szoktam motorozni, és van egy lány aki tetszik nekem de nem nagyon ismerem neki is van motorja, és a haverom elhívta egy motortúrára és így 3-an fogunk menni (azért hívta el hogy összeismerkedjek vele)
2011. aug. 17. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Na szóval: Amikor találkoztok kinyögsz 1 sziá-t. Ami talán nem lesz terhedre. Ezután picit nehezedik a dolog,mert nem elég 1 szót mondani. Esetleg kérdezd meg ,hogy szólítsd,vagy ha nem tudod akkor a nevét. Ezután valami téma ugyis akad és a haverod is segíteni fog. Csak könyörgök ne dadogj:D
2011. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem elég ha magadat adod:D Szerintem a lányok többsége azt szereti. Amugy meg ha nem vagy neki szimpatikus mindegy h mit csinálsz akkor sem fogsz neki tetszeni ezen kár rágódnod:D beszélgess vele viccelődj de ne a bunkón.... ennyi:D
2011. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 klaudiazz válasza:

Hát tudod 1 lányt nem olyan konnyű elcsábítani de sztem ez be fog jönni:): -Legyen humorérzéked (legyél vicces)

-csak poénból legyél perverz(nem kell túlzásba vinni)

-Öltözz fel normális (divatosan-ha bejönnek az olyanok a lánynak )

-Hagyd a lányt beszélni (hallgasd meg)

-Keress közös nevezőt a lánnyal

-Ez esetben beszéljetek egy kicsit a motorokról,a száguldásról,a kiemelkedőmotoros élményekről stb..

-Nézd meg a lány előző fúijait(keresd mikre bukik :)

-És ha mindez nem jó add önmagad


Sok Sikert

2011. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz:)
2011. aug. 17. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!