Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Változtatni kéne. Vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatni kéne. Vagy nem? De hogy?

Figyelt kérdés
egy fiút se engedek közel magamhoz,fiu barátaim sincsenek.mások szerint sose leszek szerelmes,viszont én tudom hogy de.viszont félek közelkerülni valakihez, félek a csalódástól,ezértis nem engedem közel a fiukat.s ugy általában az embereket sem.semmi bizalmam sincs senkiben
2011. aug. 17. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha még nemvolt fiúd nem csalódtál, mitől félsz? csalódás is benne van a pakliban, és? más is van ott... jah lehet leszbi vagy
2011. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja tisztázzuk...nem vagyok leszbi,volt pasim,de nem kerültem hozzájuk közel.mint ahogy másokhoz se
2011. aug. 17. 23:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Az aztán izgalmas kapcsolat lehetett ha még közel se engedted magadhoz... jézusom te lány....
2011. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1:hogy nem volt hosszú,2:nem ugy kell elképzelni hogy nemszólok hozzá, hanem olyan szempontból szorosna tartok egy határt hogy mit mondok el és mennyit mutatok magamból,de nagyon tartom magam ehez,ezért nemtudok megnyílni
2011. aug. 17. 23:36
 5/12 Kapitány_úr ***** válasza:

Feltehetőleg ez egy komplikáltabb probléma, minthogy szimplán makacs vagy. (valami ezt kiváltotta...)

Mesélj a párkapcsolataidról, csalódásaidról, apuddal milyen a kapcsolatod, stb.

(ha itt ez nem megy, megpróbálkozhatsz privát mail-lel is)

2011. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nemnnagyon csalódtam,talán egyszer rég.az egyik barátnőm a fülrm hallatára mondott el egy olyan dolgot amiről nem kellett volna más tudjon.a szüleimmel jó viszony van,anyummal a legjobb,bennük bízom a legjobban
2011. aug. 19. 18:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem bízok meg nagyon senkibe én mindenkivel foglalkozok segítek ahol tudok nekem bárki bármit elmond,de én nem merek szinte soha senkinek megnyílni.Egy fiú van akivel sikerült és ő is nekem,úgy ismerem ahogy senki más,és bár ő nem tudja de ő ismer engem a legjobban...és annyira szeretem...


próbálj nyitni mások felé és hagyd hogy megbízzanak benned (de legyél is megbízható,ha egyszer megnyílik nagyon figyelj arra hogy véletlen se kotyogd ki a dolgait) legyél kedves,foglalkozz az érzéseivel és hagyd hogy ő is ezt tegye veled.Akkor tudod megszeretni ha ismered.Akkor meg nem ismered ha nem bízik benned.Sok sikert!

2011. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem önértékelési problémáid vannak, kezdj el sportolni és az elég sok önbizalmat ad, nyitottabb, felszabadultabb leszel tőle
2011. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan ilyen vagyok csak fiúban...Félek a csalódástól ezért nem próbálok egy kiszemelt lányhoz közeledni.Pedig nagyon sokan mondják hogy jóképű meg vicces vagyok de mindig az jár a fejemben hogy úgyis nemet mond vagy nem adja meg a számát.

Én se tudom hogy hogy kéne változni...

2011. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező,táncolj.Az sok önbizalmat ad!Nagyon sokat! És tartsd be az előző válaszomat :D


utolsó,te is próbálj meg nyitni.És először inkább barátkozz utána próbálkozz kapcsolattal,mert könnyebb ha már úgy akkor ugye ismered (:

2011. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!