Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ezt ti nyomulásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ezt ti nyomulásnak vennétek? Mi számít nálatok nyomulásnak?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, és tudni kell rólam, hogy még nem volt barátom. És eléggé bátortalan vagyok. De csak addig ameddig el nem indul egy beszélgetés, utána már benne vagyok, csak elindulni nehéz. Van egy srác, akivel kicsit jobban megismerkedtem, megfogta a kezem, meg megölelt, és talán még meg is csókolt volna, csak hát... benyitott valaki a szobába :( Láttam, hogy sok lány próbálkozik nála. Rátapadtak, meg körbeugrálták, meg piszkálták, meg nem is tudom, és mondta, hogy nagyon idegesíti őket. Mondta, hogy még szerencse, hogy én nem vagyok ilyen. Telefonszámot még nem cseréltünk, de nagyon szeretnék vele beszélni. Ma feljött facebookra (jó, tudom hülye dolog itt dumálni ilyenekről, élőben szeretnék vele, de most csak így van rá lehetőségem), és egész eddig tök határozott voltam, hogy ráírok, de abban a pillanatban elszállt a bátorságom, és nem írtam rá, mert eszembe jutott, hogy azok a lányok hogy nyomultak rá. Srácok!, ha ráírnék, és beszélgetnék vele, nem gondolná, hogy nyomulok rá? Azért kérdezem, mert totál kezdő vagyok. Nem akarom, hogy azt higgye, rá akarok tapadni.
2011. aug. 18. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hozzám koncerten odajött egy csaj, hogy veszek-e neki sört mert ha igen akkor utána hazajönne velem. Na azt pl már túlzásnak éreztem:D
2011. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy csodálom az olyan lányokat, akik csak úgy mernek menni dumálni, én meg ráírni nem merek...
2011. aug. 18. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abban még nincs semmi....életem egyik legjobb döntése volt, hogy ráírtam egy fiúra, akit már hetek óta nézegettem magamnak.... facobbok-on beszélgettünk először, aztán már személyesen is, és ott tartunk, hogy októberben lesz egy vée, hogy együtt vagyunk!!! Sok szerencsét neked is.


19/l

2011. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*éve
2011. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne az? Én imádom ha rám írnak. Kezdjetek el csevegni mindenféle dologról, aztán rátérhetsz a lényegre.:)

Sok szerencsét!

15F

2011. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Panda Péter ***** válasza:
várjunk várjunk várjunk, hadd gondoljam át. azt mondod, nem akarod hogy azt gondolja, hogy rá akarsz tapadni... dehát RÁ AKARSZ TAPADNI!!!?!?!??! ha tetszel neki, nem fogja zavarni, sőt, valószínűleg kap majd az alkalmon, ha meg nem, akkor közeledhetsz bármilyen finoman, úgyse lesz semmi.
2011. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figy ha sok csaj próbálkozott nála, de őt idegesíti te pedig az ő szava szerint nem vagy ilyen akkor nagyából már egyenes lehet az út ha ügyesen "taktikázol". Láttad a sok csaj alapján mi az amit nem kedvel tehát neked nem szabad úgy viselkedned, de egy kicsit "rámenősebbnek" kell lenni, de ne essél túlzásba! Sok sikert! ;)
2011. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az h egyszer ráírsz chaten az nem nyomulás ,csak ne az legyen h minden nap mert az télleg idegesítő! a másik meg ,h ne érezze magát nyeregben...
2011. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!