Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek tetszenek a kicsit husis lányok?

Figyelt kérdés

(nem molettre kell gondolni)

Olyan 160 magas 59 kg vagyok most....de már elkezdtem ledolgozni

pocin van egy kicsi párnácska,combomon és a fenekemen kicsit több van

az arcomon nevetéskor látszik egy kis "pogácsa"- azt aranyosnak találják

Arra lennék kiváncsi hogy ez még belefér nálatok?


2011. aug. 18. 18:40
1 2
 1/12 anonim válasza:

Hát jó lenne ha egy képet tudnál belinkelni mert akkor tudnák rendesen válaszolni de szerintem (ne haragudj) nem lehet valami szép a "husod" xD mert 59 kg hoz nagyon alacsony vagy.... ha tudsz linkelj be 1 fótót és meglátjuk mire jutunk :)


F|15

2011. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem kifejezetten tetszik is a pocin a párnácska főleg :D

írj privit,aranyos lehetsz :D

2011. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, jobb a vékony!

15F

2011. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tökéletes!
2011. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még az előző vagyok:

175 centis vagyok, szálkás és még így is csak 63 vagyok, szóval a te súlyod eléggé sok a magasságodhoz mérten...

2011. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

keresgéltem és ezt találtam

[link]

2011. aug. 18. 19:18
 7/12 A kérdező kommentje:

azt elfeljettem írni 21/L

nekem ezt számolta ki: Az Ön eredménye 23,5

Kedves Hölgyem!


Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.


A legtöbb hölgynek ilyen idősen még normális a súlya, ám ez az évek előrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb időben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!

2011. aug. 18. 19:27
 8/12 A kérdező kommentje:
de az utolsó mondatot azért megfogadom
2011. aug. 18. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz mérten lehet hogy tényleg sokacska az 59 kg, viszont ez nem túlsúly még szerintem. Láttam már nagyon csinos "husis" lányt. Nem kell aggódnod :)
2011. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
írtam privit :D
2011. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!