Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a tudatára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudatára, hogy randizni szeretnék vele? (lenn bőv. )

Figyelt kérdés

Nem szeretném elijeszteni, és nem akarom, hogy azt higgye, nyomulok. Két éve ismerjük egymást, nekem nagyon tetszik, de ő nem tudom, mit érez. Szeretnék vele egyszer kettesben is találkozni (ez eddig nemigen sikerült. :S) A korkülönbség lehet, hogy elég nagy gondnak tűnik, de hogyha azonosak lennének az érzéseink, akkor ez sem lenne sztem probléma. :)

Hogyan tudnék arra utalni, hogy egyszer szívesen elmennék vele kettesben valahova? Ha nem is egy romantikus vacsorára, vagy kifejezetten randira, de csak hogy ketten legyünk. :)

Előre is köszi!

Normális (!) válaszokat kérek.


A korokat azért leírom, hátha úgy könnyebb válaszolni:

Én (lány): 15

Ő: 21


2011. aug. 18. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát öszintén szolva hasonló helyzetben voltam én is,bár köztünk kevesebb volt a korkülömbség.Ha igazán meg akarod szerezni öt,akkor probalj egy ici picit nyomulni,ne tulságosan csak add a tudatára hogy bejön neked,pl hivd el az állatkertbe,vagy egy nagyon jó példa....

Tyüüü...láttad milyen jó filmet vetítenek a moziban?nem lenne kedved eljönni velem és megnézni?

Lassan de biztosan legyél magabiztos,mutasd meg hogy nem vagy épp egy kislány !

2011. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha van közös érdeklődési kör, egyszerűen hívd el valami programra. Mondd, hogy kérted az egyik barátnődet, de épp nem ér rá, és te nagyon szeretnél elmenni, lenne olyan kedves, hogy eljön-e veled?

Vagy lehet meg sem kell kérdezni, mesélj egy koncertről vagy bármiről, és mondd el mennyire szeretnél menni, de egyedül nem mersz, lehet felajánlja.

2011. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Ezek jók:) Írjatok még *-*
2011. aug. 18. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond, hogy szeretnél elmenni mozi/buli/koncert/stb-re de a szüleid nem engednek el egyedül. Elkísérnél? Egy próbát megérhet ;)
2011. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 21 éves és nem b*zi, akkor előbb-utóbb vagy lép magától, vagy nem tetszel neki. Ilyen korban már egy férfi azért oda mer menni ahhoz, aki tetszik neki :) De azért próbálkozhatsz úgy ahogy az előzőek írták. De akár úgy is, hogy felhívod és szimplán elhívod egy parkba vagy vhova.
2011. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsónak: határozottan nem b*zi. :P

Igazából nem tudom eldönteni, hogy mit gondol rólam, mert eszméletlen kedves, ha beszélgetünk, a szemebe néz és mosolyog, vagy ha többekkel beszélget, és én is ott vagyok, akkor általában néha-néha rám tekintget és elereszt egy félmosolyt... Csendes, nyugodt típus, nem gondolom, hogy az a fajta lenne, aki egyből letámadja azt, aki bejön neki. De ha legközelebb találkozom majd vele, kipróbálom valamelyiket a fenn írtak közül. :)

2011. aug. 18. 21:00
 7/10 Garret_Reynolds válasza:
a pasi szerintem tuti belemenne ezért mond neki azt hogy: eljössz valahova sétálni? ha nyomúlsz őt ugysem fogja zavarni.
2011. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippeket! :))))
2011. aug. 19. 11:08
 9/10 mikemokk válasza:

szia

randizni szeretnék veled

2011. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Délután elmegyek az X helyre enni/inni/sétálni/megnézni az akármit, van kedved velem tartani?


End of story.


Ne legyél beszarva, nem nagy kunszt.

2011. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!