Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha ilyet kapnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha ilyet kapnátok egy lánytól mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Nos, először is én nehezen kezdek kapcsolatokat, de már unom azt, hogy folyton csak várok, hátha történik valami, ezért írtam egy ilyet:


Szia!

Ha ezt a papírt tartod a kezedben, akkor az csak azért lehet, mert odaadtam neked :)

Na jó térjünk a lényegre. Nekem nincs barátom. És TE szimpatikus vagy, és hát csak reménykedem, hogy nem fölöslegesen kapod ezt a lapot. Az az igazság, hogy nehezen ismerkedem, és azért találtam ki ezt az izét :) Szóval ha úgy gondolod keress meg facebookon!


És természetesen odaírnám a nevem! Szóval ha egy lány egy ilyen papírt nyomna a kezetekbe hülyének néznétek? Jó és rossz véleményt is akarok!


2011. ápr. 2. 11:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Jó, de az "izé" szót kihagyhatnád.
2011. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
:)
2011. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Én lány vagyok, de leírom a véleményem.

Szerintem ez az ötlet nem jó. Gondolom, fiatal vagy még, hogy ilyen megoldás jutott az eszedbe. Hidd el, nem jó. Ha a srác megkapja ezt a levelet tőled könnyen meglehet hogy megmutatja másoknak, a haverjainak, olyan embereknek akiknek nem biztos hogy örülnél ha elolvasnák. Szóval nagy a valószínűsége hogy be fogsz vele égni. Miért nem keresed meg te a facebookon? Bejelölhetnéd, aztán amikor fenn van a chaten ráírhatnál. Vagy ha ez neked merész, akkor csak simán mosolyogj rá amikor meglátod, hidd el, észre fogja venni a jelzést és ha bejössz neki akkor lépni fog. Ezt a papíros dolgot szerintem mindenképp felejtsd el, nagyon gyerekes! Sok sikert!

2011. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs bajom az izé szóval sem , erre most csak azt tudom mondani , hogy ez ilyen aranyos sztem :D
2011. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
73%

A facebook arra jó, hogy megnézze a fotóidat (én nem tudok néhány másodperc alatt jól megjegyezni egy arcot), de telefonszámot is írj oda, hogy ne tűnj nagyon kockának.

17/f

2011. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem jó (vagy) ahogy van(vagy), csináld.

És reméld a pozitív reakciót.

Hajrá.

És édes vagy!

:D

30F

2011. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
a helyedben megtenném amúgy is ha nem valami kocka ki fog röhögni h fészbúk meg minden...legalább számod lenne bár ha beszélsz vele 5 szót és megadod neki a számod akkor annak több értelme van de ez a te döntésed..
2011. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkoztam, hogy mi van ha a haverjainak mutatja meg vagy ilyesmi... az izé szót kiveszem ígérem :D:D Amúgy 20 éves leszek most májusba... Tel számot azért nem akartam írni, mert belegondolok a legroszabba, és mi van ha tényleg kiadják bárkinek a telefon számomat... eddig akikt kérdeztem h mit gondolnak, azt mondták hogy aranyos, de ők nem csinálnák... hát tényleg nem tudom :)
2011. ápr. 2. 12:02
 9/25 A kérdező kommentje:
Az a nagy helyzet h sehogy nem tudok kezdeményezni... most odamegyek és mit mondod? Nem tudok megszólalni... szia mennyi az idő? ez tök szar... már bocsi ... más meg nem jut az eszembe!
2011. ápr. 2. 12:03
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

Szia :)

Hát Mindne esetre aranyos szituáció :)

Formabontó, végülis bejöhet.

Jómagam is 20 leszek lassacskán ( Novemberben .)

Bár Fiú vagyok.

Ha én kapnék iet én értékelném, ésaranyosnak mondanám.

Plussz a Lényeg benen van, hogy Erőt vettél magadon, Tehát fontos a Számodra.

Mindenesetre aranyos gesztus.

De prbáld meg tényleg személyesen intézni, a Fb ot ne erre hassználd.

Sokkal jobb személyesen intézni ezeket, és ne parázz ha rendben vagy, akor nem lesz gond.

Sok sikert, a Lehető legjobbakat.

Peace

2011. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!