Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem egy lánynak, de nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy lánynak, de nekem ő nem tetszik. Elég kellemetlen meg minden mert gyakran találkozunk, úgyhogy inkább nem válaszolok, mintha meg se kaptam volna a levelet. Szerintetek helyes döntés ez, vagy nagy bunkóság?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 15:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a levelet már két hete kaptam és most kicsi lelkifurdalásom van. Nem is barátom, csak nagyon ritkán beszélünk élőben. Én naív múltkor beszélgettem egy csomót vele msn-en, mondtam magamról dolgokat meg minden, nem hittem, hogy innen fúj a szél, azt hittem csak barátkozni akar... Meg látom, hogy állandóan engem néz, nagyon kellemetlen:S
2011. aug. 19. 16:01
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy nem jön be, és hogy zavar téged, hogy neki bejössz. És írhatod neki is hogy lelkifurdalásod volt, de nem tudtad, mit mondj neki, mert nem akartad megbántani

17/F =)

Egyébként fordított esetbe minek örülnél jobban?

Szerintem annak ha a csaj azt mondaná neked, hogy nem jössz be neki és keresnél magadnak mást.

A BIZONYTALANSÁG SOKKAL ROSSZABB!

2011. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!