Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok esélytelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok esélytelen?

Figyelt kérdés

A lányok nem is foglalkoznak velem.Egy-két lány ismerösöm, barátom van. Igazán eddig egy lánnyal sem jött össze saemmi és nem is érdeklem őket mint pasi..Teljesen kisfiúnak érzem magam és tök fejletlennek.. Kort és nemet is

23f


2011. okt. 3. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Jobb ha b*zi leszel
2011. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Hagy találjam ki: sovány vagy és talán még alacsony is.


Az elsőn tudsz változtatni, utóbbin sajnos nem. Kezdj el edzeni, növessz borostát v. szakállat, öltözz férfiasabban. Ennyit tudok javasolni és verd ki a fejedből, hogy kisfiú vagy. 23 évesen már férfi is lehetsz.


26/F

2011. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

én vagyok alacsony és vékony :D


és a kutyának sem kellek


növeszd meg magad, legyél dagadt és ordíts, mint egy néger, a csajok imdáják a négereket


fesd be magad feketére


lehet én is megcsinálom



20/F

2011. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled a lányokat, akkor valszeg jól érzed, és tényleg kisfiús meg fejletlen vagy. Ha tudsz vmit előnyödre változtatni a külsődön, tedd azt, ha nem, akkor pedig igyekezz gazdag lenni!
2011. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bármit csak szakállat ne!

Mellesleg attól még mert egy pasi gazdag,ha ronda sajnos nincs sok eséje a normális lányokra.

Tapasztalat!

2011. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 0 vagyok a lányoknál, de biztos, hogy nem változtatok semmit magamon azért, hogy legyen barátnőm. Aki szeret, az olyannak szeressen, amilyennek én szeretem magam. 18F
2011. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
én si ezt mondtam ezidági kedves 18/F-es fiú, de már nem bírom punci nélkül :/
2011. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bármit gondolsz igazad van. Gondold azt hogy tökös vagy és akkor is igazad lesz. Az vagy amit gondolsz!

Nézd meg a Titok c filmet, olvass csajozós könyveket, fejleszd magad!

A boldogságot nem adják ingyen meg kell érte szenvedned!

2011. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Soha nem gondoltam volna, hogy a férfiaknak ilyen nehéz dolguk van...
2011. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!