Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem. Létezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Nem értem. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

A lány akinek udvarolok elég lazán veszi, hogy én kedvelem.

Azt mondja ő nem volt még szerelemes és az előző kapcsolata is emiatt ment szét, mert a srác megunta, hogy "nem szereti".Erről részleteket nem tudok, de tényleg szinte mindent harapófogóval kell kiszedni belőle...

Nos én elég nyitott lélek vagyok,én a szívem után megyek, és mindig kimondom amit érzek. Ő ennek pont az ellentéte.

Már találkoztunk párszor és mikor első alkalommal adtam neki arcra puszit, akkor csak csóválta a fejét.

Második alkalommal úgy vettem a dolgot, hogy ugyse csak ketten vagyunk ezért csak úgy haverilag vagyok ott vele, nem léptem semmit.Akkor ő közeledett bújt,ölelgetett stb..

Kérdeztem tőle mit kedvel bennem és azt mondta, hogy nem unatkozik mellettem, mindig be nyögök vmit,amitől nevetnie kell ("dilis" :D).Kb ennyi bók volt amit kaptam tőle. :)

Ő csak akkor lépett soha semmi mást.

Most "próbára" teszi -nem szándékosan- a kettőnk közötti dolgot, mert elment erasmusolni. Majd csak karácsonykor láthatom megint.

Felajánlottam, hogy kirepülök pár napra, neki "csak" fedelet kellett volna adni a fejem felé, de lebeszélt róla...

Mások azt mondták, hogy olyan nyomulós vagyok. Annyira vissza fogtam magam, hogy 4 randi alatt kéz fogásig jutottam vele.


2011. szept. 25. 20:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
22/l 23/f
2011. szept. 25. 20:47
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt olvastam vhol, hogy az okos emberek nem intelligens emberek nem szoktak szerelmesek lenni és ő elég penge.

Akkor én buta vagyok ? :D

Én nem vagyok még szerelmes, de neki nem sokat kéne tennie, hogy az legyek,csak ezt titkolom előle. :)

2011. szept. 25. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha visszaolvasod magad, mire jutsz? Vagy ha egy haverod lenne ilyen helyzetben, mit mondanal neki?

En tuti, hogy az, hogy nincs ez a lany igazan beled szeretve. Szoval, hagyd a fenebe.

2011. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol olvastad ezt, de baromsag. Szerintem. Persze a legtobb ember nem igazan szerelmes, csak azt hiszi, mert osszetevesztik a birtoklast a szerelemmel, de akkor sincs koze az intelligenciahoz.
2011. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mikor mélyebb vizekre eveztünk, akkor mondtam neki, hogy szerintem ő azért ilyen, mert így védi magát a sérüléstől és azt mondta, hogy lehet benne vmi, de ő ilyen. Neki még idő kell és értsem meg, ezt mondta.

Van benne vmi, hogy a szereleme nem ilyen hollywoodi első pillanatos vmi, hanem idő kell hozzá.

Nem védeni akarom őt csak zavar is meg igazat is adok neki.

2011. szept. 25. 20:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyelj,lány vagyok,de az ilyeneket jobb elkerülni...

Én olyankor viselkedem így amikor a srác nem jön be....

hiába lépjél túl rajta hidd el nekem jobban jársz...olyan nincs hogy gy lány ne tudjon szeretni,ez a legolcsobb kifogás.....

23\L

2011. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sztem felveszem az ő stílusát, mert ugyis érzem, hogy kezd távolodni tőlem, mióta kint van.

Addig levelezgetek vele és ha kibirjuk még ezt a 3 hónapot(amit kétlek ha igy folytatja), akkor nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen lesz az "első" talink.

2011. szept. 25. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, es egyet ertek az utanam szoloval. Egy lany, ha szeret teged, akkor mindent meg fog tenni, hogy egyutt legyetek, es nem fog tavoltartani magatol.
2011. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy csónakban evezünk.De még egyenlőre tűrök. :)
2011. szept. 25. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:

"Egy lany, ha szeret teged, akkor mindent meg fog tenni, hogy egyutt legyetek, es nem fog tavoltartani magatol."



Nem igaz. Én meg pont olyasmi vagyok, mint az itt szereplő lány. Régebben mindig azt hitték a fiúk, hogy nem is érdeklődöm irántuk igazán, mert visszahúzódó voltam.


Az ilyeneknél nem lehet tudni. Szerintem kérdező, legyél önmagad, aztán vagy elég lesz, vagy nem - nekem már eleve bejött az írási stílusod :) Azt tudom még ajánlani, hogy legyél egy kicsit erőteljesebb vele, pl tegyél konkrétabb célzásokat. Hogy te mit szeretnél tőle. Lehet, hogy nem fog bejönni, sőt, nagyobb az esélye h nem, de ha valamivel, hát ezzel biztos át lehet billenteni a csajt kedvezőbb vizekre. Vagy legalább álláspontra jutni vele.

2011. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!