Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajoknak! Minél szebb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak! Minél szebb egy csaj annál magányosabb?

Figyelt kérdés
Pasizás szempontjából. Nem mertnek kezdemlnyezni az ilyen nőknél a férfiak? Van rá esély, hogy egy ilyen nő összejöjjön egy átlagosabb férfival?
2011. aug. 19. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
kezdeményezni mernek, csak ezek a "csajok" túl magasra teszik a mércét. (szőke kigyúrt herceg, fehér hetes bmw-vel)
2011. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Én épp valamelyik nap, egyik szórakozóhelyen egy nagyon szép, formás, alacsony, vékony, de csudaszép csajnál próbálkoztam és még a barátnője szólt be, hogy nem vagyok az esete az ő barátnőjének.


Szóval én ilyen beképzelt, öntelt csajokkal minek is foglalkozzak akkor, úgyis jól lekoppint vagy beégek csak, az úgy sem érdekli, hogy elég fájó tud ám lenni.


De sajnos a rondákra sem tudok beindul, úgyhogy az aranyközépút lesz az igazi.


Várjátok csak a szőkeherceget a bmw-jével, remélem sosem jön el. Oszt majd sírtok, ha magatokra maradtok és eszetekbe jut hány fiút utasítottatok el olyan öntelt mosollyal.

2011. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Engem is szépnek tartanak, sokszor hallom szórakozóhelyen is hogy "de gyönyörű ez a lány" és hasonlók. Mindig felfigyelnek rám, de csak a csajozós nagyszájú nagymenők mernek közeledni. Azok meg francnak sem kellenek bármilyen jól is néznek ki. Ez van. A szép lányok is épp olyan esélytelenek egy normális kapcsolatra mint a csúnyábbak.
2011. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
A legszebb csajoknak tényleg csak a legjóképűbb és a leggazdagabb srácok kellenek. Az ilyen srácok viszont simán választhatnak maguknak kevésbé szép, de normális csajt, így lehetnek magányosak a legszebb csajok is.
2011. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Soha nem volt senkim, pedig nem vagyok ronda, de "tökéletes" nő se. Azért Ti pasik se vagytok semmik... Jó esetben észre se veszitek ha egy lány csendes és visszahúzódó típus és normális rosszabb esetben lábtőrölőnek használjátok. Erről az autós dologról meg annyit, hogy Nekem legyen jó autóm aztán a szőke herceg meg jöhet akár fekete szamáron is csak jöjjön már... Úgy látom csigán jön és valszeg kinőtt előtte egy gomba...


20/l

2011. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én például kifejezetten utálom a tipikus szépfiúkat. Nekem sokkal jobban bejönnek a különlegesebb arcúak, akár csúnyácskábbak. Én úgy gondolom, hogy a közvélemény szerint szépnek tartott lányoknak nem a szépfiúk jönnek be. Legalábbis én így vagyok.

Ennek ellenére kevés barátom volt, és most nincs, lehet, hogy épp az a baj, hogy a legtöbb férfi nem mer kezdeményezni egy ilyen lánynál vagy nőnél, pedig nincs amit veszítenie. Remélem tudtam segíteni. :)

2011. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van az a sajnos nem alaptalan tévhit, hogy ha egy nő szép, akkor magától elszállt r*banc, pedig azért nem feltétlen következik ez a szépségből, csak tényleg sok szép lány elszáll magától, és azt hiszi mindent megtehet. Én sem mernék odamenni egy ilyen lányhoz, mert egyszerűen félnék, hogy vagy kinevet, vagy ha kiderül milyen az életvitelem, akkor elhajt, lekoptat, ilyesmik... Viszont nem hinném, hogy olyan sok szép lány magányos, hiszen nekik eleve több figyelem jár mint egy nem olyan szépnek, hiszen ők már a külsejükkel, bármiféle megnyilvánulás nélkül felkeltik a figyelmet.


20/F

2011. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy ezek a szépfiúk általában jó nagy kavarógépek, megbízhatatlan alakok. Sokat segítenétek ha a kiábrándultságotokat nem közvetítenétek a normális visszahúzódó fiúknak mert ezért is nem mernek kezdeményezni, csak az ilyen bunkó csajozógépek. Amúgy meg azt ne mondja senki, hogy nem lehet valaki normális csak mert gazdagabb... -.-
2011. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vettem észre eddig, hogy a gyönyőrű-nőies lányoknak csak a gazdagabbak, vagy a jóképű -vagy egyszerre mind a kettő- jön be. Az ilyen srácokkal meg az a gond, hogy annyira el vannak 'szálva' maguktól, hogy egyszerűen nem képesek megbecsűlni és tisztelni egy lányt. (bocs h, p@rasztosan írtam)

De én még egy átlagon aluli lánynál sem merek kezdeni. sajnos nagyon rondának születtem:( 21f

2011. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy magányosak lennének!
2011. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!