Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem álmaim párjával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem álmaim párjával, de nem hajlandó lépni, miért?

Figyelt kérdés
Tele van önbizalommal, állandóan mosolyog és sugárzik, de nagyon komoly is tud lenni. Átölel ha sétálunk és szorít simogat, ha elválunk. Legalább háromféle sportban kifejezetten jártas, utána néztem, mert azt hittem lódít csak, de nem. Egy halom végzettsége van, állandóan azt hallom amikor mások hívják telefonon és tanácsot kérnek tőle. Viszont EGYÁLTALÁN semmi szexre sem hajladó, pedig sokat beszél erről és abból amit és ahogyan mondja nyilvánvaló, hogy vérprofi és érzékeny szerető lehet.
2010. nov. 11. 11:02
1 2 3 4
 1/31 Réti bubuzér ***** válasza:
55%
Mert érdeklődése más terület felé irányul, te csak azért vagy, mert még nem merte felvállalni, hogy búza.
2010. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ez nagy butaság volt tőled.
2010. nov. 11. 11:16
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyen igazam, de nem lehet, hogy aszexuális? Vagy pedig azon a téren, amelyik kutya ugat, az nem harap? 28L
2010. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy meleg?
2010. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
NEM meleg! Sokszor amikor megcsókol érezni, ahogyan felforr a vére, kipirosodik, szenvedélyes lesz, de azután mindig leállítja magát, akármit csinálok. Utoljára már a cipzárját rángattam, de kedvesen elhárított akkor is. Nem tudom mi ez.
2010. nov. 11. 11:56
 6/31 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2010. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%
házas.vagy meleg.vagy csak simán nem akar elsietni semmit,egy normális lányra vágyik aki nem akarja a cipzárját rángatni
2010. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
3 hónapja szoktunk találkozni, már együtt is aludtunk, de akkor sem volt semmi.
2010. nov. 11. 12:02
 9/31 anonim válasza:
73%
hiv :D
2010. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Tőle már megkérdezted?
2010. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!