Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek elvont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek elvont, idealista nők, lányok?

Figyelt kérdés
Minden értelmesebb lánynak kb. annyiból áll a hatalmas nagy terve, az életre nézve, hogy egyetem>munka(még fiatalon szórakozás, utazgatás)>gyerek>caputto. Ez engem valahogy taszít. Olyan lányra vágyom aki kimer lépni ebből a világból, és ha még szegénységben is, de más életet élne. Van remény?
2011. okt. 13. 20:54
1 2
 1/20 Colle válasza:
100%

Van.

Nem ismersz még elég embert. (nőt,lányt) :)

2011. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Kíváncsi vagyok...
2011. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem vannak más terveim is. Apróságok, nagyok is, a fele megvalósítható, a másik fele egy álomvilág, de azért nem ennyiből áll. Biztos sokan vannak még így, nem hiszem, hogy mindenkinek ez a 3-4 életcélja lenne. (Nekem az egyetem nincs benne a tervekben.)

20/L

2011. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit felvázoltál, azt nem tudom miért kéne megvetni.


Vannak olyanok akik más életet képzelnek el:

nincs egyetem > nincs munka(még fiatalon szórakozás, bulizás)>mellplasztika>gazdagpasielveszfeleségű'>caputto.


Ha ilyen csaj kell, csak rajta :D

2011. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pl. egyáltalán nem vágyom gyerekre, kezdjük azzal...

Nos nyilván egy jó állást szeretnék, mert azért nem akarnám csövesként leélni az életemet, szal. szeretnék igen egy jó munkahelyet, de ezenfelül még nagyon sok mindent... Nem írom le, de hidd el nem mindenkinek ez a célja

2011. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem érted mire gondolok. Én olyan lányt keresek akit nem érdekel a fogyasztói lét, ez a beteg, felületes fos társadalom. :) Szóval képes lenne hátrahagyni velem, vagy akár más hasonló gondolkozású emberekkel ezt az egészet, és leélni az életét medencés ház, szavazások, mobilok, céges bulik, mesterséges hajszínezők és kézfertőtlenítő nélkül is. :) Persze hogy vannak más terveik is az embereknek, de engem valahogy nem izgatnak a materialista dolgok, már pedig csak azokat hallottam eddig.
2011. okt. 13. 21:09
 7/20 anonim ***** válasza:
hát Indiában sok ilyen lány van szóval menj oda
2011. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hihetetlen. :) Nyilván nem vagytok azzal az apró kis ténnyel tisztában, hogy 42 évre elegendő olajunk van. :) Amikor mi 60 évesek leszünk, elfogy az olaj. Szóval minden amiért ti dolgozni fogtok, elfog veszni, elpusztul, veletek együtt. Ezáltal én logikusnak találom azt, hogy nem fogok tárgyakért dolgozni egész életemben, se társadalmi életet élni. Elvonulok valahova azokkal, akikkel szeretnék, megkeressük azt a pénzt amit muszáj, ételre, és élünk boldogan. Az a baj az emberekkel, hogy nem beszélgettek még egy jót soha sem. Inkább ülnek a gép meg a tévé előtt és lesik a barom filmeket. Tisztelet a kivételnek. :)
2011. okt. 13. 21:14
 9/20 anonim ***** válasza:
(20:59) Szerintem nincs értelme a pénznek. Amit a föld megtermel, mindenkinek járna, ingyen. A sok tervben én pl. olyanokra gondoltam, mint egy rózsakert 'építése', egy álom befejezése, a kedvenc könyvem megrajzolása mangában, egy fotóalbum készítése (konkrét tervekkel), egyszer végignézni a naplementét, a csillagokat, és a napfelkeltét egyszerre, stb. (Nekem ezek fontosabbak egy diplománál.) Nem tudom, te pl. milyen tervekre gondoltál, csak példákat írtam magamból kiindulva. :)
2011. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

A lányoknak fontosabb a biztonság, valószínűleg azért, mert genetikailag beléjük van kódolva, hogy gondoskodni kell a gyerekről. Valószínű ezért nem adják föl olyan könnyen a materiális biztonságot, mint a fiúk. I.I: Nem feltétlen kell elvonulni a világ elől, ha alternatív életet szeretnél élni.


23/L

2011. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!