Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjen egy sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy sportos lány?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Már egy ideje nincs barátom, és nagyon vágyok valakire, de nem tudom, hogyan ismerkedjek. Mármint nem azzal van h szégyenlős vagyok(mert nem vagyok az, sőt), de nem szeretek bulizni járni, meg ilyenek. Nekem a mindenem a sport.

PL futás, bringa, vagy úszás közben hogyan hívhatnám fel egy másik srác figyelmét magamra? Légyszi segítsetek!


2009. szept. 3. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%

Tedd ki mindenedXD

Am talizunk?

17f

2009. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom ugyanúgy, ahogy a nem sportos lányok.
2009. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
nekem tetszenek a sportos lányok, talizhatnánk ;P hol laksz?
2009. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
menj ki a főtérre és csinálj meg 30 fekvőtámaszt miniszoknyába, szerintem lesznek rajongók xD
2009. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én két pasimmal is a sportpályán futottam össze.Edzésen is lehet ismerkedni,úgyanúgy mint a suliban vagy a buliban.Kérdezz a fiúktól,mennyit fut,mennyi idő alatt,jár e versenyekre....
2009. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Első vok.

Mondom szívesen megismernélek 17 vagy 188magas,

2009. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Naaa, légyszíves, ne poénkodjátok el a dolgot.

Sokan megfordulnak utánam amikor futok, meg iylenek, sokszor le is szólítanak, de miért nincs oylan, h mondjuk egy kedves srác odajön hozzám és kérdez vmit a sporttal kapcsolatban? És akkor talán menne is a dolog. Az olyanoktól semmit nem várok, h "jó a segged, bébi"....

2009. szept. 3. 21:49
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szólj vissza,hogy Te viszont még edzhetsz a saját hátsódra.Járj el kajakversenyekre,futóversenyekre, ott is dumcsiba elegyedhetsz a fiúkkal.
2009. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hali első!Hány kg vagy?
2009. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Járok futóversenyekre rendszeresen, de ott vagy minden pasinak vagy csaja, vagy pedig 5ös csoportokban közlekednek. Vagy pedig én nem szeretnék tőlük többet, csak barátságot....

Mindenesetre köszi a válaszokat!

2009. szept. 3. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!