Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál egy lánnyal akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy lánnyal akivel nagyon nagyon jóban vagytok és tetszik is valamennyire de nem vagytok annyira belezúgva?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem hogy szerelmes is vagyok belé, de néha meg csak nagyon nagyon nagyon jó barát. Szóval barátnál sokkal több, de lehet hogy nem szerelem. Nagyon szeretem és olyan jó átölelni, felmelegíteni a kezét, vagy ha pl nekemdől amikor egymás mellett ülünk :) és Órákon át is simán beszélgetünk :) Tetszik is csak nem olyan nagyon nagyon. :$ És attól félek hogyha mégse lesz jó akkor elveszítem barátként is :(((( Vagy mivan ha valaki más megtetszik majd? :S Nem volt még barátnőm :$
2011. febr. 19. 21:32
 1/6 anonim válasza:
Nálam dettó...énse nagyon tudom mi legyen.
2011. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

velem is kb. ugyan ez a helyzet, azzal a különbséggel, hogy lány vagyok, és már volt barátom ...

nehéz :/

2011. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az év kérdése... nem tudom
2011. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerelem?Életemben egyszer voltam szerelmes.Kb 2 hónap kellett hozzá.

Én már annyival is beérem,ha nem idegesít fel a nő jelenléte hosszabb távon.

A leírtak alapján,ha külsőre és belsőre is bejön,akkor nem kérdés,hogy igenis gyere vele össze.

2011. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ezvan.... Csak nekem volt bnőm ennyi a kulonbseg. Szval én sokat agyaltam a szitumon és neked is annyit tudok tanácsolni hogy döntsd el... Biztos hosszu barátság vagy kétes kapcsolat. Sajnállak mert hidd el, tudom milyen rossz lehet :S Esetleg kérdezd meg elmenne-e veled vhova és ott meglátod hogy viselkedik , ugyanis az ember nehezen tudja takarni mit érez( arcára értem ). De tényleg gondolkozz el, hogy minek örülnél jobban mert ha nemtudod mit akarsz az cinkes.
2011. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha optimistán nézem, akkor szerintem tök jó lenne :)) Meg eddig is folyamatosan egyre jobban szeretem szóval ha így megy tovább :DD Viszont a másik meg hogy ha majd mégse.. :S De nemtom most éppen jó kedvemben vagyok xD
2011. febr. 20. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!