Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kövér pasinak csak duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér pasinak csak duci csajoknál van esélye?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 17:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%
én szamócával értek egyet!
2011. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Szóval nekem csak igénytelen nő juthat?
2011. aug. 22. 17:41
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki és van személyiséged, akkor nem.
2011. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Személyiségem van, nem vagyok tökéletes de azért vagyok valaki azt hiszem. Viszont a kövérség ellentétes a jól kinézéssel nem?
2011. aug. 22. 17:50
 15/31 anonim ***** válasza:
38%
Nem ellentétes szerintem. Csak ha természet ellenesen oszlik szét rajtad a zsír és látszik, hogy csak zabálsz, semmi több. Szóval nyugi:) Van akinek a soványság sem áll jól, de olyan is, aki izomagyúként ronda.
2011. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Hát annyira oszlik el hogy magas vagyok és ruhába nem látszom olyan nagyon kövérnek, de azért ami a leginkább bosszant az a mellkasom, ugye ilyen lógos, arcomon viszont viszonylag kevés háj van, sokan mondták hogy fogytam mostanában. Én nem értettem mert annyi tényleg igaz hogy fogytam de magamon nem vettem észre, és mondta valaki hogy mert az arcom már nem annyira pufók.
2011. aug. 22. 17:56
 17/31 szamóca.. ***** válasza:
81%

"Szóval nekem csak igénytelen nő juthat?"

...szóval szerinted a kövérség igénytelen. szóóval szeritned igénytelen vagy.

és mégis, olyan nő kell neked, aki nem olyan mint te. nézz magadba, és fedezd fel az ellentmondást.

ismétlem, csk kicsit durvábban mert nem érted: ha te képes vagy kövéren, igénytelenül (te modntad nem én) élni az életed, ne akard hogy egy igényes, szép karcsú nő (aki nyilván foglalkozik az alakjával) elfogadjon. és most ne próbáld meg azt mondani hoyg ez mekkora felszínes csúnyarossz dolog, hogy a szép karcsú nő rád se néz, mert te is ilyen felszínes vagy ha nem felel meg a kövér.


mindazonáltal minden amit leírtam csak elméleti síkon működik, és akár még találhatsz is szép, akrcsú lányt magadnak, csak próbállak ösztönözni hogy ne itt ülj és méregesd az esélyeid, hanem indulj meg a konditerem felé.

2011. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Te úgy állítottad be vagy azt hittem úgy állítod be(bocs) hogy én igénytelen vagyok mert nem megyek el kocogni. Ugyanakkor nem keresek tökéletes alakú nőt, voltaképp vonz is ha van egy kis pocakja. De eddig két nővel lett volna valami és ők már a ducibb lányok voltak. Nem ítélem el őket, de azért én is szeretnék egy vékonyabb lányt magamnak. Ha ezért felszínes vagyok akkor igazad van.
2011. aug. 22. 18:04
 19/31 szamóca.. ***** válasza:
68%

nem mondtam. azt mondtam, ne gyere azzal hogy felszínes a nő ha azt mondja, nem kell neki duci pasi, merta kérdésed alapján neked sem kell duci nő, akkor meg már ugyanott tartunk.


egyébként az hogy igénytelen vagy-e sokmindentől függ. pl h mennyire kövér a kövér. vagy hogy miért kövér. hogy mit tudnál ellene tenni. hogy számodra megfelel-e így ez az alak, és el tudod e fogadni hogy ez esetelg hátránynak minősül.

2011. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Igen ez igenis felszínesség mert meg sem próbáltad megismerni a lányokat így meg ne várd már h egy jó alakú szép csaj meg akarjon téged ismerni és ne érdekelje h kövér vagy!De ettől még sikerülhet olyan csajt találnod aki elfogad így is de ha csak a jó csajokra hajtassz akkor csalódni fogsz és utána a nők lesznek a rosszak megint!Neked is elfogadóbbnak kell lenned másokkal szemben ha te is azt akarod h így elfogadjanak.ÉS megmagyaráznád h a kövérség egy nőnél miért igénytelen ha egy férfinál nem az??Ha csinos barátnőt akarsz az nem baj de adj esélyt annak is akik ducik ha meg nem akarsz nekik adni akkor meg te is gyúrd ki magad mert az igenis úgy fair!És vannak kövérek akik csinos lányokkal járnak de azok nem így szoktak gondolkodni mint te!Ha így haladsz akkor nem leszel toleránsabb v nem teszel magadért és másoktól mégis et várod egy barátnőd sem lesz és majd jössz sírni mint a sok pelenkás h minden nő r.ibanc meg mind a külsőre megy de ti aztán nem áá....
2011. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!