Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kövér pasinak csak duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér pasinak csak duci csajoknál van esélye?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 17:22
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Biztos van bennem és magába a kérdésben egy bizonyos fokú felszínesség, és tudom hogy a kérdés maga eléggé lenéző a duci lányokra nézve. De sose volt velük bajom csak ha már kövérebbek mint én, és a kérdés csak azért született mert kaptam már olyat hogy próbálkozzak a saját súlycsoportomban. És nem értem mert látok duci lányokat jó pasikkal de fordítva ez miért bűn?


Hogy miért kövér az hosszú lenne én kicsi korom óta kövér vagyok talán 2dik óta. Sok mindennel lehet magyarázni, de tény az tény elhíztam. Nem felel meg és szeretnék elkezdeni konditerembe járni, de ettől még aki most így nem fogad el annak ha úgy kellek az valahogy nekem álszentség. De lehet csak én vagyok képmutató.

Ugyanakkor még a fogyás messze van mint Makó Jeruzsálemtől, és nekem meg már nagyon szeretet hiányom van. Sok barátomnak már hosszú kapcsolatai vannak, van aki már el is jegyezte a barátnőjét, én meg úgy érzem egy helyben toporgok. Na de nem untatlak titeket a részletekkel.

2011. aug. 22. 18:21
 22/31 A kérdező kommentje:

Feltettem a kérdést, de nem úgy tettem fel hogy fúj duci lányok. Nem egyáltalán, nem tartom őket igénytelennek volt aki nagyon is vonzott de neki az izmos kigyúrt pasik jöttek be. A 2 lány akit említettem, az elsőnél elmenekültem, időt kértem mert féltem a kapcsolattól, aztán lett valakije. A másiknál meg muszáj voltam leépíteni mert úgy adódott hogy az életemben hirtelen változás történt és messze költöztünk és egyikünk se akart távkapcsolatot.

Ha egy szép arcú duci mondjuk olyan 75 kilós lány akinek azért szép alakja van ott kerek ahol kell az engem nagyon vont, de nem kertelek vonzanak a vékonyabb lányok is mert azokat meg úgy megölelném meg a karjaimban tartanám mert kisebbek nálam és olyan aranyosnak tartom ezt. Fú ebből már nem jövök ki :P

2011. aug. 22. 18:26
 23/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem...ha gazdag vagy nemgond...
2011. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem bűn de én csak reális voltam kissrác mert én tudom magamról h toleráns vagyok de kövér pasi nem kéne!Persze igenis vannak szép lányok akiket megfogsz a személyiségeddel sak nehogy az legyen a vége h sokan visszautasítanak és jössz ri.bancozni!A másik meg h igen tudom vmelyik pasinak a duci lányok tetszenek és csinos lányoknak is tetszenek mackós fiúk!Csak ne várd el h csinos lánynak tetszél ha te még a saját súlycsoportod sem fogadod el!Ez egy olyan dolog amiért tenni is kell és szerencse is kell hozzá!Vagy összejön vagy nem!Nem csak duci lányoknál van esélyed de nem a nők a hibásak ha te nem éred be a saját súlcsoportoddal és nem jön össze a csinos lány!Am ha mackós vagy és nagyon nem látszik akkor pláne van esélyed csinos lányoknál is!Ha már azt elérted/eléred akkor jó úton vagy!Nem kell drasztikusan lefogyni meg izomkolossuusnak sem lenni.
2011. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 szamóca.. ***** válasza:
54%

"aki most így nem fogad el annak ha úgy kellek az valahogy nekem álszentség."

látod, ez van veeld és a nőkkel is. te nem fogadod el őket ducin, neked vékony kell, akkor ez is álszentség.

itt csakis azon van a hangsúly, hogy te olyat vársz el a leendő asszonkától, amit te sem teljesítesz, pedig tudnál.

olyan ez mint a "szép lányok miért felszínesek" kérdések. miért, miért nem jó a csúnya? az nem felszínes.

2011. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szóval nyugi van esélyed rá és nyilván arról te nem tehetsz h mi jön be neked!
2011. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Nem panaszkodnék én a nőkre, minek tegyem? Ha kicsit bosszant is egy egy visszautasítás nem fogok általánosítani.

Mindenesetre akkor az az átlag szemlélet hogy nem lehetetlen csak kicsi az esélye, és hogy ha fogynék akkor ez az esély nőne, világos. Azért reméltem hogy kicsit több esélyem van jelenlegi formámban is.

2011. aug. 22. 18:38
 28/31 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen lányok vonzanak igazán, persze tekintsünk el attól hogy modell

2011. aug. 22. 18:47
 29/31 anonim ***** válasza:

Ha a személyiséged vonzó (úgy értem, veszettül vonzó), és az összkép harmonikus (úgy értem, veszettül harmonikus),szóval ha van benned valami plusz, akkor nem érdekes, ha ez a plusz a kilóidban is megmutatkozik.

(Off: az alkatom hasonló, mint ott a képen - ez tetszik:))

2011. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Mennyit iszol és eszel egy nap?

Mit iszol? Esetleg eszel gyakran?

2011. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!