Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a tökéletes első randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a tökéletes első randi?

Figyelt kérdés

Fiúk, ti hová vinnétek egy lányt első randira, lányok ti mit csinálnátok szívesen?


Ha dalban kéne elmondani az érzéseiteket, melyik számmal tennétek (Fiúk), melyiktől érzékenyülnétek el (Lányok)?


2011. aug. 23. 19:00
 1/5 anonim válasza:
fel szobára... a tökéletes szám : http://www.youtube.com/watch?v=cubll_TkJZs
2011. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Találkozás a megbeszélt helyen. Irány fel hozzá, vagy hozzám. Változatos, tabuk nélküli dugás, legalább 1-1,5 óráig, aztán mindenki megy a dolgára.

Nincs bonyodalom, nincs felesleges pénzköltés, nincs felesleges színjáték stb.

Az ilyen dalban mondjuk el az érzéseinket és a többi nyálas baromságot pedig a hátam közepére kívánom.

2011. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ti mindig a farkatok után mentek, első randi szobára??? Hová fajul a világ!!! :P Viszont azt az Alvin számot szeretem...
2011. aug. 23. 19:27
 4/5 anonim válasza:
alvin a legjobb :) nem muszáj a szobáná mindíg arra gondolni
2011. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Solarian ***** válasza:

Az alvin szám rohattjó!

én ezt használnám http://www.youtube.com/watch?v=pbHYl1_aqT4

2011. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!