Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen? Nagyon sajnálom, h igy alakult.

Figyelt kérdés
Szóval h ismerkedéskor valamilyen szinten mindketten tetszetek egymásnak, csak egyszerűen valamiért nem működik a dolog...nem vagytok ''kompatibilisak''...az egyik fél nem tud ellazulni, nem érzi jól magát...pedig egyébként tudják mindketten, h jók is lehetnének együtt. Elég hülye helyzet...remélem érthetően leirtam...várom nagyon a válaszaitokat, példát is irhattok, h volt-e már ilyen veletek...velem most ez volt...más csajokat könnyen felszedtem, de hát azok tipikus nagydumás cicababák voltak, adták magukat...és vele végre komolyan gondoltam, de egyszerűen nem megy, nem tudja elengedni magát velem...pedig szeretné, csak hát ő ilyen félénk lány...talán pont ezért tetszett annyira meg...köszönöm előre is a válaszaitokat
2011. aug. 23. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én is zárkózót lány vagyok, de amikor megismertem a barátom, onnantól soha nem volt bajom a lazulással :)


Lehet nem Te vagy az Ő embere

2011. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Voltam hasonló helyzetben...

Nem olyan nagyon régiben összejöttem egy lánnyal aki tulajdonképpen mindent megtestesített ami nekem kellett.

Csinos, intelligens, és emberileg is egy jó embernek nevezném. Ő belém szeretett hamar de én sajnos nem tudtam viszonozni ezt...Többször szakítottam vele és egy idő után már elveszítette az érzéseit irántam. Nagyon bánom, hogy így alakult és szeretném vissza csinálni, mert későn jöttem rá, hogy mit is veszítettem el, de sajnos már nem lehet. Neki azóta új párja van akivel nagyon szeretik egymást.

2011. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek...de ő is tényleg szerette volna, ha működött volna...a barátnőitől is hallottam, h nagyon bántja őt a dolog...

Utolsónak pedig...nagyon sajnálom...remélem még lesz esélyetek, sok szerencsét

2011. aug. 23. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem minden létezik, ennél cifrább dolog is létezhet, szóval miért ne?!

olyan volt, hogy én így gondoltam, de mivel nem tudom mi zajlott le "benne" ezért nem merném állítani, de tegyük fel hogy így volt...

2011. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
szerintem beszélj vele nyíltan. mondd meg neki h mit is szeretnél, és hogy szeretnéd ha komolyra fordulnának a dolgok köztetek. és szerintem ne gondolkozz ezen hanem cselekedj!
2011. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, úgy hallottam tetszem neki, meg szeret is, mint embert, mégsem kommunikált velem, csak ha én beszéltem, akkor makogott valamit, mintha félt volna, vagy tényleg igaz, hogy, akik szeretik egymást azok szavak nélkül, és képesek kommunikálni?:O Nem lett köztünk semmi, pedig mások szerint összeillettünk volna, bántott kicsit a dolog, de lehet jobb is így, ha már egyszer így alakult, biztos így kellett lennie.
2011. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló. Találkoztam egy olyan fiúval, aki elsőre belém szeretett, nekem csak szimpatikus volt. Randizgattunk, kiderült, h belsőre szinte teljesen olyan, mint én csak fiúban. Én azonban nem tudtam belészeretni, bármennyire is akartam. Tudom, h mit veszítettem, de úgy vagyok vele, h ami nem működik, ne erőltessük.
2011. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon szépen köszönöm...szerintem ő is igy érez, talán igaza is van...sajnálom, de nem tehetek ellene semmit :(
2011. aug. 24. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:

22:14 vagyok

Igazán nincs mit, tudom, h mit érzel. Tegnap is olyan rossz volt ezt így leírnom, nagyon sokszor eszembe jut, nem tudom elfelejteni Őt, de vmi mégsem működik... Sajnos.

2011. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó...amúgy ti hány évesek voltatok?
2011. aug. 27. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!