Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet? Csak jófejnek/"cukin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet? Csak jófejnek/"cukinak" tarthat? (:

Figyelt kérdés
Van egy 10es gimnazista csaj,akivel lakóhelyünktől fogva ismerjük egymást.Mikor suliba menet találkozunk,mostanában minig puszival köszönünk(az ő kezdeményezésére,mindig).Mindig beszélgetünk és jól elvagyunk.Csak jófejnek tarthat ? Vagy esetleg vmi más? (bár kétlemxD,de bírom a csajt ) 15F(9es vagyok)
2009. ápr. 16. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből sajnos nehéz megmondani, de szerintem csak jó fejnek tart. Ált. a lányok 16 éves korban azt is nézik, hogy a fiú ne legyen fiatalabb. Nem tudom, hogy ez számunkra miért ennyire fontos...talán egy idősebb pasitól azt várjuk, hogy komolyabb legyen. De ha ennyit beszélgettek, akkor előbb-utóbb kiderül, hogy akar-e valamit.
2009. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy most azt várja, hogy te lépj, mert ő már kezdeményezett (puszi) most nálad a labda.

Persze lehet, hogy csak barátkozik...

Hívd el valahová valami jó programot találj, ahová haverokkal is mennél, ne valami romantikusat. Akkor mondhatod, hogy csak barátként hívod... így mindenképpen igent fog rá mondani. Aztán majd meglátod hogy alakulnak a dolgok, lehet több is lesz belőle.

2009. ápr. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!