Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a mai lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai lányok? Mindegyik csak komoly kapcsolatot akar:S

Figyelt kérdés
Elmegyek bulizni, összejövök egy csajjal, smárolunk én haladnék vele tovább, erre hogy ő csak komoly kapcsolatot akar. Mindegyik csaj ezt mondja...
2011. aug. 27. 12:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14:06 Még mindig tartom amit írtam. Már miért ne lenne normális lány azért, mert mondjuk tánc közben el csattan egy csók? Szerintem semmi nincsen benne, emberek vagyunk azért mi nők is. Egyébként nem jelenti azt, hogy mindenkivel smárol bulikban el lehet gyengülni néha nem? Nekem sem szokásom ilyet csinálni, de fordult már elő velem is. Na bumm, de rossz életű ribi vagyok
2011. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, a sok normális csaj már nem tud mit kezdeni, mert nincs barátjuk, pedig szépek, okosak, normálisak, a sok löttyedt seggű r*bancnak pedig mindig van valakije... Elmegy hát a discoba, megpróbál ismerkedni, hátha összejön, mert ő nem egy éjszakás kalandot akar, hanem kapcsolatot... Itt a magyarázat miért van olyan sok egyedülálló lány. Mert a pasik csak egy éjszakára mennek, és arra meg van jó sok vevő, idióta lány... :)
2011. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
14:17 és 15:01 Tényleg nincs egy csókban semmi? Hú hát akkor az utcán az első csajt megcsókolom:D Nincs benne semmi:) Na de értem mit akartok mondani. Az nem szex. Na de azt mondom, hogy számolj el 10-ig. Kezded az 1-el aztán 2 és nem a 10 lesz következő. Hogy megértsd elmondom. Nem mindenki csókolozik buliban. Ha még mindig nem érted akkor folytatom. Van aki csak akkor csókolozik mikor érzi azt a dolgot és van aki azzal aki szimpatikus, meg van aki bárkivel és akár egy este több pasival is. Érzed a sorrendet ezekben? Na számolj el tízig és akkor haladj a normálistól a kvrváig vagy a Casanováig. Egy csók nem jelent szexet, de nem akárkivel csókolozol, nem de?
2011. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
De te is érted ugye, hogy senki nem mondta hogy akár kivel csókolóznak!
2011. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy akárkivel?


A kérdező nyilván tetszik nekik. Jól mondta a másik válaszoló,a nők is emberek.

2011. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mégsem értetéttek-.-" Én a csókolsdi dologról írtam, hogy nem csak két véglet van, de látom túl reagáljátok:)
2011. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"nők is emberek"


Nem tudom minek kell felhozni megint ezt az egyenlőjogúság dolgot mikor nem mondta senki se, hogy baj van a nőkkel:S Nem kéne felhozni aztán papolni erről is. Csókról volt szó! Illetve a kérdező részéről meg gondolom dugás, ha nem komoly kapcsolat. Ne keverjünk szart oké?

2011. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
28%

„Mégis mi rossz van egy csókban?? Komolyan..semmi nincs benne. Ettől még akarhat komoly kapcsolatot. Ez csak csók, nem szex és nem taperolás.”


Szóval ez csak egy kis semmiség. Engem viszont ne akarjon lesmárolni egy olyan csaj, akit kb. 3 perce ismerek és előtte ki tudja kinek a rohadt, lepedékes nyelvét fogadta be a torka, vagy ki tudja kit szopott le.


„Miért te csókolóztál már buliban??? mert akkor te se vagy normális ezek szerint. Nem kefélt senkivel csak egy csók volt... vagy ez neked talán fáj??”


Miért fájna. Magasról leszarom. Felőlem akár az egész várost is lesmárolhatja. Legközelebb majd az jön, hogy leszoptam 10 srácot, de nincs ebben semmi, mert végülis ez nem szex, utána pedig, dugtam 20 sráccal, de nem nagy ügy, mert nincs pasim.


„Egyébként nem jelenti azt, hogy mindenkivel smárol bulikban el lehet gyengülni néha nem?”


Már ez a legújabb duma?


„De te is érted ugye, hogy senki nem mondta hogy akár kivel csókolóznak!”


Miért, ha lesmárol mondjuk 5 ismeretlent, azok mégis kik?


Fasziként nem smárolok le akárkit. Most akkor én vagyok a nem normális? Vagy ha legközelebb én, vagy bármelyik másik srác elmegy mellettetek az utcán és se szó se beszéd, lenyomom a nyelvemet a torkotokon, akkor is így fogtok vélekedni, vagy ki fogtok akadni, mert elvégre ez csak egy csók és nincs benne semmi igaz.

2011. aug. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Ez csak csók, nem szex és nem taperolás"


Szóval a nyálcsere az semmiség, de ha megfogják a s.ggedet az már probléma?

2011. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ma 01:51 e mikor csókolsz meg először egy nőt ha szabad meg kérdeznem? Mert ha 3 hónap után, még akkor sem jelenti azt hogy előtted épp nem szopott le valakit! :) Azért ne úgy beszéljünk a csókról mintha ahhoz egy ember kellene, ha sok ilyen nő van akkor sok ilyen pali is. Nem megerőszakolásról van szó, mint amit említettél, hogy az utcán elkap valaki... nem ugyan az a kettő!
2011. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!