Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 18 éves lányba, ő viszont biztos kinevetne a korom és a kisfiús arcom miatt. Halálosan szerelmes vagyok belé, mit csináljak? 15F

Figyelt kérdés

Igen, tökéletesen tisztába vagyok azzal, hogy az öccsének tart valószínűleg. Az is arra vall, hogy puszilgat, ölelget és állandóan mondja hogy milyen cuki vagyok. Meg pl. gátlástalanul beleül az ölembe meg ilyenek. Múltkor is átjött nővéremhez, mert barátnők, nálam volt hely és csak úgy egy pólóba és egy bugyiba mellém feküdt az ágyba és ott is odabújt és ott is aludt.

ebből nekem az jön le, hogy öccseként tekint rám, mert semmi gátlás nincs benne.:S


2011. aug. 29. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem ezzel kezdted? Akkor nyert ügyed van! Bár hogy komoly kapcsolat lesz-e...
2011. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy nyert ügyem van? Azért mert hagyta?

És lehet, hogy amikor mellém feküdt akkor is várta tőlem hogy kezdeményezzek?

mert ha igen, eléggé nagy balfék vagyok, mert nem csináltam semmit, pedig nagy alakalom volt:S

2011. aug. 29. 22:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Használj egy kis brómot és hopp.Vonzódni nem fogsz utána fizikailag az biztos.
2011. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyja hogy tapizd akkor legközelebb nyugodtan simogasd, ha látod, hogy neki tetszik(a mosoly az aztjelenti hogy igen). Akár egy kicsit más tájakra is eltévedhetsz ;)
2011. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hát..lenne ellen érvem az előttem válaszolókra. Én boldog kapcsolatban élek már egy jóideje a a 20 éves barátnőmmel. Mondjuk emberfüggő h nem csak gyerekességet lát rajtad.
2011. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Milyen ellenérveid lennének? És te hány éves vagy?
2011. aug. 29. 23:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Lett valami köztetek?
2017. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!