Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 18 éves lányba, ő viszont biztos kinevetne a korom és a kisfiús arcom miatt. Halálosan szerelmes vagyok belé, mit csináljak? 15F

Figyelt kérdés

Igen, tökéletesen tisztába vagyok azzal, hogy az öccsének tart valószínűleg. Az is arra vall, hogy puszilgat, ölelget és állandóan mondja hogy milyen cuki vagyok. Meg pl. gátlástalanul beleül az ölembe meg ilyenek. Múltkor is átjött nővéremhez, mert barátnők, nálam volt hely és csak úgy egy pólóba és egy bugyiba mellém feküdt az ágyba és ott is odabújt és ott is aludt.

egyébként korábban már volt tapi és akkor mosolygott.

nem tudom hogy öccseként tekint-e rám vagy remélhetek-e tőle többet..


2011. aug. 30. 23:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
a 17:10es kommentelő vagyok nem 7 hanem 17 XD
2011. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Te hülye pancser idióta!!!!! Tudod én mit csináltam már volna én azzal a csajjal!!!!!! Te meg itt filozofálgatsz!!!! Basszus!!!!!


Ennél egyértelműbb csak akkor lenne ha a homlokára tetováltatná, hogy szabad az út!!! De persze te azt sem értenéd!!!!!


Ennyi minden történt már közöttetek, és te még mindig nem csináltál semmit sem?! Na látod ez bizonyítja hogy kis tacskó vagy!

Embereld meg magad, és ha a csaj nem merne felvállalni, akkor mondd neki h azt fogod hazudni h 18 vagy, és hogy a kor semmit sem dönt el! Főleg hogyha a csaj 13-nak érzi magát!!!


Komolyan mondom! Nálam ezt csinálta volna már a csaj, akkor nem is tudom mit csináltam volna de hogy mozdultam volna az tuti!!!!


Mázlista nyomi vagy!!! Nőj fel a szerencsédhez, mert bánni fogod később!!!!!

2011. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!