Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy pasi nagyon-nagyon nyuszi még akkor is ha tudja hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hetek óta ismerkedem egy fiúval, msnen szoktunk beszélgetni. Egyszer már találkoztunk is de nagyon lassan halad a dolog, sőt lefagyott. Arra várok, hogy lépjen, érzem hogy bejövök neki, szórakozóhelyen is mindig néz (nem csak én vettem ezt észre), a közelemben van, de nem jön oda hozzám. Nem értem. Egyébként egy kedves, csendes fiú, és nem is nagyon láttam még csajjal pedig már egy pár éve ismerem.Nem tudom mit csináljak, már eléggé el vagyok keseredve, mert én tényleg komolyan gondolnám ezt a pasit mert nagyon tetszik. Elmondjam neki, vagy esetleg tegyek célzásokat hogy világosabbá válljon neki hogy tetszik nekem? Nem szeretnék rányomulni de a barátnőim is azt mondják vegyem kicsit kézbe a dolgokat mert ha ilyen tempóban haladunk nem fog történni semmi. Csak az a baj én is eléggé nyuszi vagyok...
2009. ápr. 19. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik ilyen! Nem is kevés. Az jött le a posztodból, hogy a srác nem is tudja biztosra, hogy bejön neked. Akkor eleve azért nem mer lépni, mert nem tudja, hogy te mit szeretnél tőle pontosan. Nyugodtan vedd kézbe a dolgokat, ugyanis szóból ért az ember. Valószínű, hogy ő nem tudja, hogy te szeretnél vele kapcsolatot.
2009. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen létezik.Gátlásos.Akkor Neked kell lépni,nagyon óvatosan.Érj hozzá,fogd meg a kezét,búcsúnál adj puszit.
2009. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova!
2009. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!