Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves pasi vagyok, és meleg.

Szerintetek gáz ha idősebb pasikkal randizok? úgy értem 18-tól 48 éves korig?

Nem tudom miért de az idősebb pasik sokkal jobban bejönnek nekem. :)


2011. szept. 4. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Apakomplexus? :D
2011. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
egyszerűen felfordul ettől a gyomrom...nem birom ezt megérteni... na mind1. egyébként a helyedben, ha már így alakult, akkor a korosztállyal (max +3 év )randiznék. ez nemtől függetlenül jobban beválik.
2011. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy Apakomplexus-e. Hiszen apámmal nem is olyan jó a kapcsolatunk. Nem az a igazi apa-fia kapcs. Nah jó, lehet az is közrejátszik hogy én meleg vagyok. De attól még jól kijöhetnénk egymással.

És amúgy is nekem a férfias pasik jönnek be jobban, oda vagyok a hetero pasikért, azok a tipikus rossz fiúk az eseteim.

2011. szept. 4. 14:59
 4/14 LuckyestLooser ***** válasza:
46%

ezt én sosem érthetem meg...

Lehet h nem is akarom...;D

szerintem azért a korosztályodból válogass

2011. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vannak férfias meleg pasik is drágám..;)

Amúgy nem hinném, hogy 48ig fel kéne menned, de egy 27-30 még akár szóba is jöhetne..

Amúgy meg olyanokkal randizgass akik bejönnek..

Remélem találsz olyat akivel boldog leszel.. nem lehet könnyű így párt találni..

2011. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igazad van. Nem állnék le 48 éves pasasokkal, ha találnék jobbat is! :) Sajnos nehezen találok magamnak társat.:(

2011. szept. 5. 20:07
 7/14 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy ne add fel...

Nem ismerlek, de biztos vagyok benne, hogy találni fogsz magadnak egy szerető férfit, aki mellett minden ilyesféle problémád megszűnik.

2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! :) Ez most jól esett! :)
2011. szept. 5. 20:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nagyon szívesen..:D

Ismertem egy meleg fiút..sajnos nem sokáig, mert elment, de nagyon érzékeny és neki mindig jól estek a bátorító szavak.. gondoltam neked is szükséged lehet párra..:D

2011. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sokan mondták már, hogy nyugodjak meg, úgyis megfogom találni az igazit. Csak én kicsit türelmetlen is vagyok.:)

Pl: 1 hete regisztráltam egy társkeris oldalra, és már kezdek elkeseredni hogy senki se fog nekem írni, senki se akarja velem felvenni a kapcsolatot. :S

2011. szept. 5. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!