Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan srác aki leállna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác aki leállna egy olyan lánnyal aki normális, kedves, segítőkész ráadásul nem is csúnya de 16 éves kora ellenére igen csak kicsi méretű mellei vannak?

Figyelt kérdés
És a kicsit most tényleg kicsinek értsétek! Amúgy most már teljesen elfogadom ezt a helyzetet és tudom, hogy még alakulhat a dolog, de kíváncsi vagyok mi a véleményetek. Sokszor úgy érzem nem vagyok igazi nő de aztán rájövök, hogy ez mekkora hülyeség. Ti mit gondoltok?
2011. szept. 4. 19:34
1 2
 11/20 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem sem a mell tesz egy Nőt Nővé. Nem álszentkedem, mert persze, hogy jó, ha egy lánynak nagyobb, kerek, feszes mellei vannak, de senki sem lehet tökéletes, és attól még, hogy valakinek kicsi, még ugyan úgy lehet egy szép, teljes értékű Nő. :)
2011. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
bolond vagy, ha azt hiszed, hogy ennyire számít a nagy mell.
2011. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Kafka ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek nagy melleim, a barátom mégis teljesen meg van velük elégedve. Egyrészt, szülés során úgyis nőnek a melleid, és ha kicsit, akkor utána sem lesz akkora súlyuk, hogy lógjanak. Én mindig ezzel vigasztalom magam :D Valójában engem jobban zavar, hogy kicsik a melleim, mint a barátomat. Igaz, a pasik megnézik, megbámulják a szép nagyobb mellel rendelkező nőket, de attól még nem lesznek szerelmesek egyikbe sem, szóval nyugi :)
2011. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

Engem pl kifejezetten vonzanak a minél kisebb mellű nők. Én a kis mellet látom szexinek, nem a hatalmas dudákat.

Kimondottan a kismellűek tetszenek.

2011. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszenek a kismellű lányok, és ha igaz a többi amiket magadról írtál, akkor te vagy az ideálom. Nagyon szeretnék egy ilyen barátnőt, csak sajnos kevés van belőletek, a mai lányok többsége vagy divatpiás, vagy qrva, vagy bunkó, vagy mindhárom.


18F

2011. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Esetleg ha gondolod írj privátot, előző voltam.
2011. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem tudok privátba írni.De köszönöm szépen a választ! Mindenkinek köszönöm a választ! :) Ez sokat jelent nekem! :)
2011. szept. 4. 22:57
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem tudsz, félsz, vagy nem akarsz?:) Ha nem tudsz, a válasz alatt ott van, a "Privát e-mail írása..." felirat, arra kell rákattintani, ha félsz, ne félj, annak ellenére, hogy imádok beszélni, néha lelőni sem lehetne, ismeretlenek felé én is nehezen nyílok meg, de tudom, hogy változtatnom kell ezen. Esetleg ha gondolod szívesen írok neked, de azt kérlek jelezd valahogy, ha szívesen fogadnád, nem akarok tolakodó lenni. Tudod már én is nagyon vágyom egy barátnőre, akivel jól érezhetnénk együtt magunkat, akivel összebújhatnánk, akit szerethetnék is viszont szeretne.:) Tudom, nyálas, de nem érdekel, ki mit mond, vagy gondol erről. Ha pedig nem akarsz, abban az esetben örülök, hogy kicsit segíthettünk leküzdeni a gátlásaidat, nem mindig könnyű az embernek elfogadni önmagát.


18f (előző 2 válaszoló is én voltam.) ;)

2011. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsánat, én hülye, most látom, hogy le volt tiltva a privát:D, bocsi, ha szeretnél, most már tudsz.
2011. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát ezt elk.rtad te böszme! :D
2011. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!