Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy 38 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 38 éves férfival, aki az édesanyjával él együtt. Nem veszélyes az ilyen? Azt mondja, hogy az anyagiak kényszerítik arra, hogy a szülői házban éljen.

Figyelt kérdés

Előreláthatólag sztem még lehet, hogy 1 vagy 2 évig nem is lesz olyan helyzetben, hogy lépni tudjon.Még albérletbe sem, mert az anyjával kölsönösen kell segíteniük egymást anyagilag.Belemennél a kapcsolatba? Milyen buktatói lehetnek? Ha belemegyek, mire számíthatok?

Nem lesz szar érzés, hogy az anyja főz, mos, vasal rá? Minden olyat amit az asszonynak kellene elvégeznie?


2009. szept. 12. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

NEM muszaj az anyja ,mosson ,takaritson, vasaljon ra,elvegre felnott ember,ennyit igazan illene neki is megtanulnia!!

NEM kellemes,de nem is tragedia.Valoszinu a pasi sem buszke erre,de meg te is ne ereztesd vele.Barmikor jobbra fordulhat valami soran a dolog,hatha sikerulne elkoltoznie.

Es ha az ember a szuleihez nem fordulhat segitsegert,hat akkor kihez..?

HA belemesz a kapcsolatba,azzal szamolni kell,hogy ha ott alszol,reggel az anyost(apost) is udvozolni kell,sajat hazukban..Az eleinte eleg ciki lehet.tehat nem lesz meg az a fajta intimitasotok,mint ha kulon lakna a pasi.

Atgondolando!

de sok sikert

2009. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sok ilyen van, a pénz miatt. nem hiszem hogy lelkibeteg volna, egyszerűen nincs pénze. nekem sincs. :)
2009. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég ciki az anyuci elkényeztetett kis fiacskája.

A főzés-mosás, takarítás nem az "asszony" dóga.


Csinálja ő maga ezeket, mert különben mindig nyalhatod majd a se**ét (már bocs), mert megszokta a kényelmet.


Nekem is volt hasonló, és nem működött.

2009. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
most komolyan,1 ilyen csoringerrel mik a szandekaid.Csak lehuzna
2009. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!