Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Hogy lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
Szégyenlem magam, hogy férfi létemre ilyen gondjaim adódtak, de még soha nem fordult elő. Több éves párkapcsolat után szeretnék barátkozni, többnyire lányokkal. Ez így rendben is van, csak az elmúlt években hozzászoktam, hogy van egy állandó barátnőm, és senki más. Most pedig, hogy újra barátkozom más lányokkal, leginkább számomra ismeretlenekkel, teljesen stresszes lettem. Gyomorgörcs, hányinger, mindenféle idióta problémám van. Talán túlságosan is elszoktam a 'csajozástól'. Hogy lehet ezt az egész stresszet leküzdeni?
2011. szept. 6. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
ne nőknél próbálkozz :D
2011. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked annyi előnyöd van, hogy már volt párkapcsolatod, így tudnod kellene, hogy ugyanúgy kell leküzdened a szorongást mint régen. Akkor hogy csináltad?
2011. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem hozzátenni: ÉRTELMES emberek válaszára vagyok kíváncsi!
2011. szept. 6. 15:32
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

B6 vitamin:D

és igen, lehet hogy elszoktál a csajozástól, de ne add fel, menni fog az!:D

15/l

2011. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Régen nem stresszeltem. Ez a több éves 'szünet' billentett ki.
2011. szept. 6. 15:33
 6/11 Smartguy86 ***** válasza:
Egyszerű: viszonyulj úgy ahhoz a lányhoz, aki tetszik, mintha a barátnőd lenne. Előbb-utóbb az is lesz, ha így csinálod!
2011. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mint ahogy fentebb írtam, több lányról van szó, tehát eleve nem állhatok úgy a dologhoz, mintha a barátnőm lenne, mert ezt eljátszani akár 4-5 lánnyal.. nem biztos, hogy jól sülne el. Teszem azt hozzá, inkább kalandot keresek, mint kapcsolatot.
2011. szept. 6. 15:38
 8/11 Smartguy86 ***** válasza:
Kalandot meg ne olyan lányoknál keress, akik kapcsolatra vágynak...
2011. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szó sem esett itt arról, hogy feltétlen kapcsolatra vágynának! :) Egyébként nem pont a szexre gondolok, azzal nincs baj, inkább lány barátságokra, hiányoznak, régen sok volt, de a kapcsolatom alatt eltűntek, sajnos.
2011. szept. 6. 15:41
 10/11 Smartguy86 ***** válasza:
Akkor meg állj úgy hozzájuk, mint baráthoz. Beszélgessetek, közös programok... Nem értem, akkor mi a gond. Ha nem akarsz tőlük semmi komolyat, akkor miért vagy ideges? Vedd úgy, hogy fiúk :D
2011. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!