Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme egy távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
200 km-re lakunk egymástól és kb 2 hetente tudunk találkozni.
2010. jún. 8. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2010. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:
180 km van köztünk, heti 4 napot találkozunk. van értelme!
2010. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ilyen feltételek mellett nincs...

De adok egy tanácsot: Blicceljetek buszon. Ha messze megyek én mindig bliccelek, ha elkap egy ellenőr, és megbasz 7000 forintra, akkor is több tízezres plusszban vagyok már. Így olcsóbb lesz az út, vagyis többet találkozhattok, tegyük fel, hétvégénként.

2010. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is 200km volt és két hetente találkozás. 1 évig bírtuk elég nagy szerelemben, bár követlenül nem emiatt lett vége, de szerintem ez is szerepet játszott közvetve. Teljesen más 1-2 naponta néhány órát találkozni és ez, amikor két hetente egész hétvégére. Az együttélés pedig megint más tészta.

Ebben a távkapcsolat szituban egy hülye ciklust vesz fel az ember, ami abszolút nem természetes. Két hétig próbál a mindennapi feladattal foglalkozni és közben megöli a másik iránti vágyódás. Két hét után jön a tali, akkor akarja mindkét fél minden felgyűlt hiányát bepótolni, másikra zúdítani és feltöltődni a következő két külön töltött hétre.

Működik, nem azt mondom, hogy nem, csak alapvetően nem erre van az emberi bioritmus beállítva.

Jóval nagyobb türelem és megértés kell hozzá, mint egy közelebbi kapcsolatnál. És az kell, hogy belátható időn belül csökkenjen a távolság.

2010. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fke ***** válasza:

szerintem hagyd

nem jó dolog

2010. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs
2010. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van!Én egy 3 hónapos kapcsolatom dobtam egy távkapcsolat miatt,nem bántam meg!Ha szeretitek egymást akkor van értelme,persze nem könnyű.Sok sikert.
2010. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs
2010. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az esetek 102 százaléka félrekeféléssél végződik.

a válaszom: Nincs

2010. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!