Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ertelme a tavkapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme a tavkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel mar 4 eve ismerjuk egymast de meg nem talakoztunk,4 honapja fojamatosan beszelunk msn-en. Kulfoldon lakik es csak nyaron fogunk talalkozni.eddig ugy tunik hogy nagyon rendes fiu es nagyon szeret es en is ot...meg nem vagyunk szerelmesek ez logikus.. de nagyon kell nekem.. mar bulizni sem jarok ithon ulok estenkent h beszelhessunk..
2011. ápr. 8. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, de csak akkor, ha elég idősek vagytok és komolyan gondoljátok a dolgot. Egy idő után lépni kell, mert hosszú távon nem működik.

Mi is távkapcsolatban vagyunk a barátnőmmel, de én odaköltözöm hogy közel legyek.

2011. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van. Sajnos a szerelmet nem kilóméterben mérik, szívás lesz de jobb mintha beletörődnél.
2011. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hosszú távon sajnos nncs értelme.tapasztalat.ha össze is jöttök,azon legyetek h mihamarabb össze tudjatok költözni.
2011. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Attól függ, mennyire vagytok biztosak. 10 hónapig voltam kapcsolatban egy sráccal, ebből 6 távban ment le, mert kiment Franciaországba. 4x találkoztunk addig. Szörnyű volt, de igazából az volt a gond, hogy a távolság megszépít mindent, és mikor visszakapod, és nem olyan, mint amire emlékeztél, akkor jóól pofára esel.
2011. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ezt már hatmillió ember megkérdezte, nézd a válaszokat!
2013. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!