Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincsen Fila táskám. Ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen Fila táskám. Ugye ettől még szeretni fog valaki?

Figyelt kérdés

Csak egy jó öreg Oakley táskám, de tökéletesen bírja. Nem járunk a teszkóba, nem szeretjük az ottani cuccokat, ezért nincs hűségpont.


Szeretnék összejönni egy nemdohányzó, nemalkoholizáló, szép, perverz, lehetőleg nem fila táska tulajdonos lánnyal.


20/F


2011. szept. 9. 10:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10:39 miért ezt a nevet választottad ?:D:D:D
2011. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nemdohányzó vagyok, nemalkoholizáló,szép, nem fila táska tulajdonos, viszont nem vagyok perverz...te jóóóó ég, így már nem fogok kelleni senkinek???!!!!! Áhh ez már a vég, már minden mindegy, megyek is és veszek egy fila táskát. :D


Jaj elfelejtettem, h nincsen pontunk, te jó ég, ez tényleg a vég. :D

2011. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 B.Timi.13 ***** válasza:
100%

Nekem van Fila táskám, s nem azért mert menő, mert nem az. De leszarom, hogy mi a menő a mai fiataloknak.

Bocs, de én apámtól kaptam ajándékba, mert sajnos vagy nem sajnos, de nincs pénzem 30.000ft-os márkás cuccokra. Sok osztálytársam minden nap más táskával jön: Adidas, Puma, Nike stb. Nekem erre nincs pénzem. S ezért nem kell leszólni, ez van. nekem tetszik. Bár suliba túl kicsi, de ha épp kevés dolog kell, megfelelő.

Egyébként, nem hiszem, hogy ez egy komoly kérdés akar lenni. Jó, hogy 20 évesen ennyi eszed és időd van.


Nem dohányzom rendszeresen, de van, h egy bulin rágyújtok, és nem, nem azért mert menő akarok lenni, hanem mert jól esik. Nem alkoholizálok, de nem vetek meg egy pohár finom bort, pezsgőt. S ha haverokkal elmegyünk valahova, megiszom a söröm. De annyit nem iszok, h ne találjak haza, vagy ne tudjam mit teszek. Pusztán annyit, amennyi jól esik, tudom hol a határ.

Szép... Hm, mi a szép? ez nagyon relatív fogalom. Mondjuk úgy, hogy nem vagyok egy bányarém, s kaptam már olyan bókot is, hogy gyönyörű vagyok.

De van fila táskám.

2011. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez az uccsó, ott a pont. Végre egy normális gondolkodású. :)

11:21 voltam.

2011. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
lesz@rom hogy divat-e vagy nem, csak legyen mibe vinnem a könyveket :D:D
2011. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Fila táska nélkül, ezt most hogy képzelted? Az az alap.Fel ne tegyél több kérdést ide, amig nem szerzel magadnak egy Fila táskát.Na sipirc.
2011. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem értitek az iróniát.
2011. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ez most komoly???

Nem,mindenki utálni fog....

Istenem... nekem sincs :S

Mellesleg kit érdekel a pasija táskája???

2011. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Fromjezus ***** válasza:
47%

Szerintem Terhes vagy! Sajnalom inkabb szerezz be egy Fila taskat!

De amugy jo kiserlet volt :)

2011. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi már unjuk a FILA táskát minden 2. embernek az van!
2011. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!